Ciekawe

Bezpieczeństwo najważniejsze: pojemniki z certyfikatem UN

Transport towarów nierzadko wymaga dodatkowego zabezpieczenia oraz dbałości o produkty, tak aby te nie zniszczyły się. Jest to dość trudne, jednak możliwe – z pomocą przychodzą specjalne pojemniki plastikowe UN marki Schoeller Allibert.

Najnowsze pojemniki ze zintegrowaną pokrywą marki Schoeller Allibert

Firma Schoeller Allibert włączyła do swojej oferty najnowszy produkt – pojemniki plastikowe ze zintegrowaną pokrywą z certyfikatem UN. Są one przeznaczone przede wszystkim do różnego rodzaju produktów, których przewożenie wymaga szczególnej uwagi oraz lepszego zabezpieczenia.

Rzeczony pojemnik z pokrywą został doceniony i otrzymał certyfikat UN, wydawany przez BAM. Oznacza to, że idealnie nadaje się do transportowania towarów niebezpiecznych.

Pojemniki, które posiadają wspomniany certyfikat są dostępne w dwóch wersjach – o wymiarach zewnętrznych 600x400x250 oraz 600x400x300 milimetrów. Pierwszy z nich waży 3,1 kilograma, z kolei drugi – 3,4 kilograma. Ich pojemności wynoszą kolejno 46 i 55 litrów. Warto jednak również wspomnieć, że w ofercie marki Schoeller Allibert znajdują się także skrzynie o innych pojemnościach, które wynoszą od 21 litrów do nawet 72 litrów.

Trwałość i ochrona transportowanego materiału przede wszystkim

Wspomniane pojemniki plastikowe UN zostały wykonane z polipropylenu, czyli bardzo trwałego tworzywa, który dodatkowo świetnie chroni transportowe towary. Pojemniki te świetnie nadają się zatem do przewożenia produktów o średnim stopniu zagrożenia (II grupa) oraz małym stopniu zagrożenia (III grupa).

Wspomniane pojemniki należą do linii produktów Integra, która znajduje się w ofercie marki Schoeller Allibert od prawie 25 lat. Każdy pojemnik z pokrywą charakteryzuje się dwoma jednorazowymi plombami, które odpowiadają za ochronę produktów znajdujących się w środku przed osobami, które nie są upoważnione do ich otwierania. Oprócz tego, takie zapięcie umożliwia również wkładanie jednego pojemnika w drugi. Jest to znaczne ułatwienie w przypadku przewożenia pustych pojemników. Pozwala to bowiem zaoszczędzić miejsce w samochodzie dostawczym.

Ponadto, pojemniki plastikowe z linii ofertowej Integra są również wyposażone w zderzaki, czyli boczne wzmocnienia korpusu, co dodatkowo chroni transportowane produkty przed uszkodzeniem i niepożądanymi problemami.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecje zobacz https://dziennikelblaski.pl/1053513