Ciekawe

Fotobudka – pełna szafa zabawnych zdjęć

Fotobudki ostatnio pojawiają się prawie na każdej imprezie. To doskonała atrakcja na weselach, studniówkach, 18stkach, imprezach firmowych, eventach czy imprezach okolicznościowych. To również świetny sposób na rozkręcenie własnego biznesu. Jakie są zalety fotobudek? O to odpowiedź.

1. Niezbędnik fotobudki

Wiele osób chce rozpocząć swoją przygodę z fotobudką – warto, by zapoznały się z kilkoma elementami, które są niezbędne do jej funkcjonowania. Oczywiście najważniejsza jest sama fotobudka czyli sprzęt (maszyna do robienia zdjęć). Dobrze jest zaopatrzyć się w nią od samego producenta. Koszt takiego sprzętu w zależności od rodzaju, wielkości, modelu aparatu rozpoczyna się od około 13.000 zł do nawet 30.000 zł. Wraz z towarem otrzymamy instrukcję, gwarancję, pełne wyposażenie oraz w razie wątpliwości producent udzieli wszelkiej pomocy co do działania sprzętu. Ponadto, możemy liczyć na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w późniejszym czasie oraz wsparcie techniczne i biznesowe.

2. Samochód i operator

By obsługiwać różne wesela, przyjęcia firmowe, studniówka, 18stki, czy nawet eventy w centrach handlowych potrzebny jest samochód, dzięki któremu przewieziemy cały niezbędny sprzęt oraz łatwiej będzie nam się poruszać po innych miastach Polski, gdzie otrzymamy zlecenia. Mimo, iż wiele fotobudek jest samoobsługowych, warto, by na każdej imprezie była jedna osoba, która będzie pomocna do jej obsługi.

3. Zarobki

Fotobudka to atrakcja bardzo poszukiwana przez wielu organizatorów imprez, dlatego jej właściciele nie narzekają na brak pracy. Koszt wynajęcia profesjonalnej fotobudki wraz z różnymi akcesoriami (takimi jak ozdoby do zdjęć w postaci peruk, tabliczek z napisami itp.) wynosi od 400 do nawet 1500 zł ( w zależności od miejsca, ilości godzin, ilości osób na imprezie itp). Jest to zakup, który dość szybko może się zwrócić jego użytkownikowi, gdyż wiele osób bardzo chętnie z nich korzysta.

Fotobudka to na pewno oryginalny i bardzo dochodowy pomysł na biznes. Coraz więcej młodych, energicznych osób decyduje się na taki zarobek. Wystarczy dobry biznesplan, rejestracja działalności i zakup odpowiedniego, dobrego i solidnego sprzętu (najlepiej u producenta). By fotobudka zarabiała na siebie, należy ją rozpowszechnić (reklama w internecie, na portalach społecznościowych, wśród znajomych) by dotrzeć do jak największej rzeszy klientów. Również nasza praca powinna być rzetelna. Warto dotrzymywać terminów, pozyskiwać coraz to nowych klientów i dbać o nasz sprzęt. To bezapelacyjnie klucz do sukcesu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – https://smove.pl/.

Previous ArticleNext Article