Dom i Wnętrze

Zakup mebli przez internet – czy to dobra inwestycja?

Kupno mebli przez internet nie jest niczym zaskakującym – coraz więcej producentów przenosi sprzedaż do sieci, oszczędzając dzięki temu na konieczności wynajmowania powierzchni sklepowej. Dzięki temu możliwe jest również zaprezentowanie klientom znacznie szerszej oferty produktów! O czym musimy pamiętać podczas skupowania mebli w sieci?

Nie pomijaj regulaminu!

– Wszelkie informacje związane z produktami, kupnem, zwrotami czy reklamacjami zawarte są w regulaminie sklepu. Każdy właściciel takiej witryny tworzy regulamin indywidualnie, określając w nim również czas realizacji dostawy – mówi jeden z pracowników sklepu notodo.pl. Lektura takiego dokumentu sprawi, że nie będziemy musieli później zastanawiać się, dlaczego wysyłka idzie tak długo oraz czy przysługuje nam prawo zwrotu. Polskie prawo konsumenckie przewiduje możliwość zwrotu zakupionego towaru, najczęściej w terminie do 30 dni, bez podawania przyczyny. Oczywiście zakupiony towar nie może nosić śladów użytkowania.

Gdzie kupować meble z litego drewna?

Decydując się na zakup mebli drewnianych postawmy na sprawdzony sklep. Warto popytać znajomych, rodzinę. Największym zainteresowaniem cieszą się toaletki drewniane, łóżka drewniane, szafy drewniane tworzone na wymiar.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/czterokolowiec-lekki/ ari.pl https://beesafe.pl/porady/sportowe-auta-do-20-tys/