Dom i Wnętrze

Białe meble – trzy propozycje

Niewątpliwie w ostatnich latach powracamy do nieskazitelnej urody białych rzeczy. Tworzą one niezwykłe miejsca – wnętrza lub zakamarki ogrodowe całe w bieli. Krainy doskonałości, bo przecież biel sama w sobie jest idealna i taką też ma moc symboliczną w kulturze Zachodu. To także barwa ukojenia, krystalicznej czystości i uspokojenia. Warto te wszystkie jej ukryte walory prezentować i wykorzystywać w pomieszczeniach.

Biała kuchnia

Meble kuchenne – jakie fronty wybrać czy na jaki kolor się zdecydować? To pytanie najczęściej zadajemy sobie, urządzając kuchnię. Coraz więcej osób decyduje się na białe meble kuchenne, w stylu wybitnie nowoczesnym i minimalistycznym lub uroczym i romantycznym. Ten ostatni reprezentuje zestaw Prowansja od Gała Meble – przywołujący naturalną urodę przedmiotów w prowansalskim stylu. Jasne wybarwienie sosny andersen nadaje kuchni lekkości. Jak przystało na meble odwołujące się do klimatu Prowansji zestaw posiada szafkę na wino. Piękne witryny stanowią uroczą dekorację.

Biała sypialnia

Budzić się i zasypiać w białym królestwie. Do takiej bajki nawiązuje marka Meble Wójcik i ich zestaw sypialniany Linate. Dominuje tutaj szafa ubraniowa z dwoma lustrami. Projektanci doskonale czują, że zestawienie bieli i szkła, to strzał w dziesiątkę. Takie połączenie nawiązuje do plastyki zimowego świata, którą komponuje śnieg i lód.
Do szafy proponuje się białe łóżko, a także pozostałe meble, jak: komody, szafki, witryny, półki, stoliki, biurka. Przedmioty w dekorze alpejskiej bieli (z elementami w odcieniach trufli) wyglądają cudnie.

Biały salon

Także w salonie może triumfować biel. Udowadnia to producent Szynaka Meble i jego propozycja – kolekcja Alice. Białe witryny, półka, szafka RTV, szafa ubraniowa, komody, stół, stolik okolicznościowy i krzesła – wyczarują salon czy jadalnię w uroczym stylu.

Previous ArticleNext Article
https://dinusiek.pl/niepowtarzalne-wnetrza-jak-meble-loftowe-przedefiniowaly-nowoczesny-design/ https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/ https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/