Turystyka

Noclegi w Poroninie – znajdź ofertę dopasowaną do swoich potrzeb!

Zimowy urlop w górach z pewnością okaże się jedną z najlepszych opcji na ferie zimowe czy krótki wypoczynek. Okres stycznia i lutego to także czas umiarkowanych cen, szczególnie kiedy wybierzemy miejscowości mniej oblegane. My proponujemy Poronin i okolice – dlaczego warto się tam wybrać?

Noclegi w Poroninie w dobrej cenie i z udogodnieniami!

Poronin i Bukowina Tatrzańska, w przeciwieństwie do Zakopanego, nie są tak zatłoczone i oblegane. Dodatkowo faktycznie w miastach tych możemy poczuć góralski klimat, który w przypadku Zakopanego jest systematycznie zasłaniany przez reklamy i zagłuszany przez muzykę z głośników na ulicach. W takich warunkach trudno o relaks. Dlatego jeśli szukamy idealnego miejsca na wczasy z pewnością warto znaleźć noclegi w Poroninie. Szukając miejsca dla siebie i bliskich zwracajmy uwagę na bliskość do centrum miasta, możliwość skorzystania z parkingu prywatnego, wyżywienie, wyposażenie pokojów. Ciekawą ofertę przedstawia willamajerczyk.com.

Jak zaplanować czas na Podhalu?

Decydując się na noclegi w Poroninie mamy świetną bazę wypadową do wszelkich atrakcji w okolicy. Warto zajrzeć do Zakopanego, wjechać kolejką na Gubałówkę czy przespacerować się po dolinie Chochołowskiej. Osoby aktywne powinny wybrać się na dłuższy trekking szlakami pieszymi.

Previous ArticleNext Article