Turystyka

Noclegi w Poroninie – znajdź ofertę dopasowaną do swoich potrzeb!

Zimowy urlop w górach z pewnością okaże się jedną z najlepszych opcji na ferie zimowe czy krótki wypoczynek. Okres stycznia i lutego to także czas umiarkowanych cen, szczególnie kiedy wybierzemy miejscowości mniej oblegane. My proponujemy Poronin i okolice – dlaczego warto się tam wybrać?

Noclegi w Poroninie w dobrej cenie i z udogodnieniami!

Poronin i Bukowina Tatrzańska, w przeciwieństwie do Zakopanego, nie są tak zatłoczone i oblegane. Dodatkowo faktycznie w miastach tych możemy poczuć góralski klimat, który w przypadku Zakopanego jest systematycznie zasłaniany przez reklamy i zagłuszany przez muzykę z głośników na ulicach. W takich warunkach trudno o relaks. Dlatego jeśli szukamy idealnego miejsca na wczasy z pewnością warto znaleźć noclegi w Poroninie. Szukając miejsca dla siebie i bliskich zwracajmy uwagę na bliskość do centrum miasta, możliwość skorzystania z parkingu prywatnego, wyżywienie, wyposażenie pokojów. Ciekawą ofertę przedstawia willamajerczyk.com.

Jak zaplanować czas na Podhalu?

Decydując się na noclegi w Poroninie mamy świetną bazę wypadową do wszelkich atrakcji w okolicy. Warto zajrzeć do Zakopanego, wjechać kolejką na Gubałówkę czy przespacerować się po dolinie Chochołowskiej. Osoby aktywne powinny wybrać się na dłuższy trekking szlakami pieszymi.

Previous ArticleNext Article
webwizard.com termedia.info.pl zobacz wiecje