Biznes

Wspomaganie firmy – nowoczesne rozwiązania

Obecnie prowadzenie własnej firmy to spore ryzyko – ciężko jest znaleźć niszową branżę, problematyczna może okazać się skuteczna reklama, znalezienie odpowiednich pracowników. Jednak to, na co najwięcej narzekają właściciele firm to brak czasu dla siebie. Zazwyczaj własna firma to góra obowiązków, których musimy dopilnować samodzielnie. Cierpi na tym nasze życie rodzinne i prywatne. Jak zmienić tę sytuację? Rozwiązaniem dla zabieganych przedsiębiorców mogą okazać się nowoczesne programy komputerowe, dedykowane małym i średnim firmom. Co warto o nich wiedzieć?

Oprogramowanie dla firm – wszystko pod ręką!

Programy dla firm opierają się na prostym i intuicyjnym interfejsie – to sprawia, że ich obsługa jest prosta i nie nastręcza trudności. To szczególnie ważne dla starszych przedsiębiorców, którzy mogą mieć opory przed korzystaniem z rozwiązań IT. Oprogramowanie Comarch CDN Optima stworzone zostało w języku polskim – to również olbrzymie ułatwienie dla użytkowników. Jak wygląda korzystanie z programu?
Produkt stworzony jest z kilkunastu modułów – każdy z nich odpowiada za inne zagadnienia. Wśród najczęściej stosowanych wymienia się: rachunkowość, fakturowanie, księgowość i kadry, sprzedaż w internecie, rozwiązania mobilne, sprawdzanie stanów magazynowych. Konkretne moduły dają możliwość raportowania i tworzenia skomplikowanych analiz na podstawie danych znajdujących się w systemie. Również wystawianie rachunków i faktur jest znacznie prostsze – szukając konkretnego klienta wystarczy podać nazwę firmy czy też REGON – system automatycznie znajdzie dla nas interesującą markę.
Zaletą programu jest możliwość pracy na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. W pierwszym przypadku produkt jest kupowany w całości i instalowany na komputerach firmowych. W przypadku chęci korzystania z niego na komórkach czy tabletach wystarczy opłacać comiesięczny abonament, dający nam dostęp do wybranych modułów.

Previous ArticleNext Article
ti-mac.pl eble.pl le-prestige.pl