Biznes

Konferencja w hotelu

Coraz więcej firm decyduje się na organizowanie konferencji czy targów w hotelach – koszty nie są małe, jednak dzięki temu przedstawiciele firmy mogą mieć pewność, że całe przedsięwzięcie zostanie wykonane perfekcyjne. Ważne jest jednak znalezienie odpowiedniego hotelu w dobrej lokalizacji. Jak, krok po kroku, przygotować konferencję dla kontrahentów?

Organizacja – zaproszenia, menu, obsługa

Najważniejszym zagadnieniem, które musimy omówić z właścicielami hotelu to oczywiście liczba gości. Od tego dopasowana zostanie sala – najczęściej w hotelach jest ich kilka. Warto pamiętać, aby w sali było wystarczająco dużo miejsca na ustawienie stołów, krzeseł. Prelegenci najczęściej wygłaszają swoje referaty z mównicy, za nimi znajduje się rzutnik czy mapy. Każdy z uczestników spotkania powinien mieć zapewnioną ilość miejsca, która da mu wygodę. Niewielkie pomieszczenie sprawi, że uczestnicy nie będą czuli się komfortowo.
Zapraszając gości musimy również ustalić, jakie posiłki zostaną podane podczas konferencji. Najczęściej goście mogą liczyć na tak zwany szwedzki stół oraz ciepłe i chłodne napoje. Stoły obsługiwane są najczęściej przez wykwalifikowanych pracowników hotelu, którzy pomagają gościom w wyborze, nakładaniu. Warto pomyśleć też o możliwości skorzystania z hotelowego bistro. O organizacji konferencji w hotelu czytaj więcej na hotellord.pl.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/przeglad-auta-z-gazem/ i-dump.org gallery.com