Dom i Wnętrze

Stwórz strefę relaksu w ogrodzie

Własna strefa relaksu w ogrodzie to świetny pomysł – zaaranżowanie takiej przestrzeni nie zajmie nam wiele czasu. Dzięki pomocy producentów mebli i dodatków stworzymy miejsce, które pokochają wszyscy domownicy. Przydomowy ogród czy taras stanie się miejscem funkcjonalnym, odpowiednim do czytania książek, podawania posiłków, przyjmowania gości, zabawy czy pracy. 

Znajdź inspirację na miejsce wypoczynkowe

Pierwszym krokiem do stworzenia strefy relaksu jest znalezienie odpowiedniej inspiracji. Nie musimy spędzać długich godzin na przeczesywaniu Internetu: producenci mebli ogrodowych dadzą nam gotowe propozycje aranżacji z wykorzystaniem ich mebli. To prosty i wygodny sposób, aby szybko stworzyć miejsce wypoczynkowe. Zastanawiając się nad wyborem mebli pamiętajmy o tym, aby były one dopasowane do naszych potrzeb, odporne na zmienne warunki atmosferyczne i zapewniały komfort.

Parasol, który zapewni nam cień

Elementem, który coraz częściej pojawia się w naszych ogrodach są parasole. Ich rolą jest przede wszystkim zapewnianie nam cienia. Współcześnie parasol do ogrodu to połączenie doskonałego wyglądu oraz wysokiej funkcjonalności. Producenci prześcigają się w propozycjach na piękne parasole, łącząc nietuzinkowe wzory, kolory, technologie. Nowoczesny parasol chroni nas przed silnym promieniowaniem UV, które w nadmiarze może prowadzić do poparzeń słonecznych.

Parasole oparte są na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo – jest on zabezpieczony przed rdzą. Stelaże osadza się na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie parasole o 360 stopni wokół jego osi. Czasze tworzone są z tkanin poliestrowych pokrytych poliuretanem. To połączenie sprawia, że materiał chroni nie tylko przed promieniowaniem UV, ale również przed deszczem. Nowoczesny parasol pozwoli nam delektować się czasem na świeżym powietrzu bez względu na pogodę!

Previous ArticleNext Article
https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ zobacz http://polskaniezwykla.pl/promowane/brak-ubezpieczenia-samochodu--ryzyka-i-konsekwencje-prawne