Dom i Wnętrze

Modna i wygodna sypialnia boho

Sypialnia boho gości w wielu domach. Bardzo ciekawe inspiracje, które pozwalają na urządzenie wygodnych wnętrz. Boho jest stylem, który można się inspirować, jeśli chodzi o małe i duże pomieszczenia. Jak urządzić sypialnię, gdzie będzie przeważał styl boho?

Sypialnia boho – od czego zacząć?

Od czego powinniśmy zacząć, aby móc stworzyć piękne miejsce do odpoczynku? Sypialnia boho to przede wszystkim kolory ziemi. Jasne odcienie, które goszczą na ścianach, jak również na meblach. Beże, kremy, ciepłe brązy to absolutny pewnik, jeśli chodzi o wyposażenie takiego miejsca. Jeżeli komuś ta jasność będzie wydawała się zbyt nudna, to może zdecydować się na dobranie modnych dodatków w wyraźniejszych kolorach, które będą inspirowane hipisowskimi symbolami. W końcu ziemia to Matka Natura, a na niej swoje poglądy bardzo często opierali (opierają) hippisi. Niedbale rzucony dywanik na ziemię w kolorach czerwieni, niebieskiego będzie wyraźnie odcinał się od pozostałego wyposażenia, ciekawie je przełamując.

Sypialnia i dodatki

Sypialnia boho pozwala na obecność dodatków, aczkolwiek nie przesadzajmy z ich ilością, ponieważ może to zakłócać nasz odpoczynek. Do sypialni można zaprosić lampiony, które można powiesić pod sufitem lub można je porozstawiać po kątach. Do tego wspomniany już dywan, który wykonany jest z naturalnych materiałów, korzystnych również dla naszego zdrowia. Pufy, które może umieścić w rogach łóżka, lustro w ozdobnej ramie znajdujące się przy szafie będą idealnym dopełnieniem całości wyposażenia. 

 

Previous ArticleNext Article