Dom i Wnętrze

Modne meble tarasowe – jakie rozwiązania wybrać?

Nowoczesne meble ogrodowe to połączenie funkcjonalności, estetyki i trwałości. Takie meble służyć nam będą przez długie lata! Modne meble tarasowe znajdziemy u topowych producentów – zaproponują nam oni rozbudowane kolekcje, które z pewnością poprawią estetykę otoczenia oraz zagwarantują wypoczynek na najwyższym poziomie.

Modne meble tarasowe – na co zwracać uwagę?

Szukając idealnych mebli ogrodowych czy na taras przede wszystkim skupmy się na tym, aby wybrać produkty trwałe. Meble takie będą bowiem narażone na zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć, osiadanie kurzu. Wśród najchętniej wybieranych modne meble tarasowe dzisiaj to przede wszystkim kolekcje technorattanowe. Materiał ten znany jest w Polsce od dawna, dzisiaj projektanci i producenci proponują nam go w odświeżonej wersji. Technorattanowe meble na taras są lekkie, trwałe, eleganckie – sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

Jak skonstruowane są modne meble tarasowe z technorattanu? Podstawą są tu aluminiowe, lekkie stelaże malowane proszkowo. Materiał ten nie odkształca się, jest zabezpieczony przed wilgocią i rdzą. Okrycie mebla tworzy plecionka syntetyczna imitująca rattan. Plecionka nie chłonie brudu, wilgoci, nie jest podatna na promieniowanie UV.

Modne meble tarasowe i parasol ogrodowy

Chcąc stworzyć wygodne miejsce wypoczynkowe warto pomyśleć nie tylko o meblach na taras, ale również o funkcjonalnym parasolu. Nowoczesne parasole ogrodowe tworzone są z dbałością o najmniejsze detale: ich główna oś to aluminiowy stelaż osadzony na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie konstrukcji wokół jej osi. Czasza wykonana jest z tkaniny syntetycznej o gęstym splocie, przez co doskonale chroni ona zarówno przed słońcem, jak i przed niespodziewanym deszczem.

 

 

Previous ArticleNext Article
lthysaulttribe.com Dębowa konsola do przedpokoju loft opolskaubezpieczenia.pl