Dom i Wnętrze

Nowoczesna altana tarasowa

Szukając inspiracji na ciekawy taras przy domu przede wszystkim myślimy o nowoczesnych meblach ogrodowych. Opcją, którą warto rozważyć jest altana tarasowa – jest to element, który pozwoli na urozmaicenie przestrzeni, jak również na skuteczniejszą ochronę przed palącym słońcem… czy deszczem. Jak skonstruowana jest altana tarasowa? Jakich materiałów używa się do jej budowy?

Altana tarasowa idealna do wypoczynku

Relaks na świeżym powietrzu w okresie wiosny i lata to najlepszy sposób na to, aby podładować wewnętrzne akumulatory. Szukając idealnych rozwiązań na taras warto wybrać takie, jak altana na taras. Innowacyjna konstrukcja oraz oryginalne wykończenie sprawiają, że altana na taras jest dzisiaj jednym z najchętniej wybieranych elementów wypoczynkowych. Jak jest skonstruowana?

Altana tarasowa zbudowana jest z profili aluminiowych, które składa się modułowo. Oznacza to łatwy montaż, a jednocześnie trwałą konstrukcję. Malowanie proszkowe sprawia, że altana tarasowa jest całkowicie zabezpieczona przed wilgocią i pojawianiem się ognisk rdzy. Warto wspomnieć o tym, że dach altany wykonany jest z uchylnych listew – pozycja listew zależy od naszej decyzji. Listwy w pozycji całkowicie zamkniętej sprawiają, że dach altany tarasowej staje się wodoszczelny, a my możemy odpoczywać pod nim również w czasie niespodziewanego deszczu! W czasie opadów woda odprowadzana jest poza obręb altany zintegrowaną rynną dachową.

Altana tarasowa – sposób na piękną przestrzeń wypoczynkową

Chcąc stworzyć wyjątkowy kącik wypoczynkowy blisko domu warto wykorzystać elementy takie jak altana tarasowa. W jej cieniu nie tylko odpoczniemy przed palącym słońcem, ale też umieścimy wymarzone meble, zrelaksujemy się, podamy podwieczorek czy posiłek. Altana pozwoli jeszcze lepiej wykorzystać lato!

Previous ArticleNext Article
https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/ zobacz wiecje zobacz