Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe do zadań specjalnych

Kupując meble ogrodowe myślimy przede wszystkim o ich cenie, estetyce i komforcie, jaki mają nam zapewnić. Zakup taki traktujemy jako inwestycję w przyszłość. Zupełnie inaczej wygląda kupno mebli do ogródków restauracyjnych, gdzie konieczne jest postawienie przede wszystkim na trwałość i odporność na uszkodzenia. Jakie meble wybierane są najczęściej przez restauratorów?

Meble odpowiednie do ogródków restauracyjnych

Otworzenie ogródka letniego przy restauracji to złoty interes – goście chętnie usiądą w cieniu parasola, mogąc odpocząć na świeżym powietrzu i delektować się ulubionymi daniami. Zadaniem restauratora jest zapewnienie klientom odpowiedniego komfortu. Do niedawna większość ogródków wyposażana była w meble dostarczane przez producentów piwa czy napojów bezalkoholowych – były one niejako dodatkiem do podpisywanej umowy, a więc restauratorzy dostawali je za darmo. Niestety, większość tych mebli była niezwykle ciężka, co sprawiało problem podczas przesuwania krzeseł czy ich późniejszego zabezpieczania na noc przez pracowników. Obecnie wybór jest znacznie szerszy, a restauratorzy decydują się na kupno u producentów. Meble ogrodowe do restauracji mogą być eleganckie, lekkie i odporne na uszkodzenia!

Meble z technorattanu, lekkiego aluminium…

Obecnie meble HoReCa posiadają lekkie, aluminiowe szkielety – dzięki temu posiadają niską wagę, a jednocześnie są odporne na odkształcanie, uszkodzenia. Siedziska i oparcia tworzone są z gęstych siatek polietylenowych. Materiały te są odporne na wnikanie wilgoci, silne zabrudzenia. Podobnie jest z meblami technorattanowymi: ich konstrukcja opiera się na aluminiowym szkielecie. Zewnętrza powłoka dostępna jest w licznych kolorach a sam materiał do złudzenia imituje naturalny rattan.
 
 

Previous ArticleNext Article
hsmsapk.com dayloans10doqd.com sittotheleft.org