Ciekawe

Lato w środku zimy? Czas na Karaiby!

Masz dość zimna i śniegu? Marzy ci się odpoczynek na plaży, gdy inni marzną w szaro-burej słocie? Jeśli tak, poleć zimą na Karaiby i naładuj baterie na cały rok.

Kuba – kraj kontrastów i paradoksów

Każdy, kto był na Kubie, powie ci jedno – ta wyspa ma swój smak, zapach i niepowtarzalną atmosferę. Setki kolorów walczą o twoją uwagę, a niezwykłe zapachy i rytmiczna muzyka unoszą się na ulicach miast. Kuba to nie tylko stare samochody, cygara i piaszczyste plaże. To miejsce, w którym naprawdę łatwo się zakochać. A sami Kubańczycy na pewno skradną ci serce.
Czytaj więcej: Kuba wakacje.

Dominikana – idealna nie tylko na leniwe plażowanie

Pierwsze skojarzenie z Dominikaną to dla większości osób piaszczysty, karaibski raj z zachwycającymi plażami. To oczywiście prawda, ale nie cała, bo Dominikana ma dużo więcej do zaoferowania – od kolonialnej zabudowy, poprzez wyjątkowych mieszkańców, aż po górzysty interior, którego lasy warto chociażby na chwilę odwiedzić. Warto też wybrać się do dominikańskich jaskiń i zobaczyć wodospady Salto de Jimenoa oraz El Limon.
Czytaj więcej: Dominikana wakacje.

Meksyk – kraj słońca, radości i wyjątkowych ludzi

Meksyk to nie do końca Karaiby, ale to kraj tak wyjątkowy, że wstyd byłoby o nim nie wspomnieć. To pulsujące energią miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością w zaskakującą i zachwycającą mieszankę, a wielkie ośrodki miejskie zdają się zatopione w dżungli. Meksyk ma swój niepowtarzalny rytm i klimat, który naprawdę jest nie do podrobienia, a meksykańska kuchnia oferuje niepowtarzalne doznania.
W Meksyku nie będą nudzić się i pasjonaci leniwego plażowania, i pasjonaci historii, bo ten kraj to z jednej strony zachwycające plaże i przejrzyste, lazurowe wody, a z drugiej fascynująca historia pełna pozostałości fascynującej kultury Majów.
Czytaj więcej: Meksyk wakacje.

Previous ArticleNext Article
zobacz https://galoo.pl/twoj-przedpokoj-mowi-wiecej-niz-myslisz-sprawdz-najnowsze-trendy/ https://dowiedz-sie.com.pl/przemyslowa-rewolucja-we-wnetrzach-sekrety-stylu-loftowego/