Ciekawe

Pochłaniacze wilgoci w torebkach – sposób na skuteczniejszą higienę obuwia

Problem z wilgocią w obuwiu oraz nieprzyjemnym zapachem dotyczy nie tylko okresu jesienno-zimowego, kiedy obuwie narażone jest na trudne warunki atmosferyczne.
Wilgoć, sól drogowa oraz materiały nieprzepuszczające powietrze sprawiają, iż we wnętrzu buta zbiera się wilgoć. Aby skutecznie walczyć z tym problemem konieczne jest zastosowanie środków wchłaniających wilgoć.

Pochłaniacze wilgoci w torebkach– problem z głowy!

Sposobem na ten problem są pochłaniacze wilgoci w saszetkach. Produkt ten doskonale sprawdza się zarówno w przypadku obuwia casualowego, eleganckiego czy specjalistycznego, np. sportowego czy trekkingowego. Szczególnie te ostatnie są narażone na występowanie wilgoci – podczas aktywnego wypoczynku w górach to zjawisko pojawia się bardzo szybko.
Pochłaniacze wilgoci w torebkach, dostępne w większości sklepów obuwniczych, to produkt o właściwościach higroskopijnych. Umieszczony w specjalnej torebce materiał wchłania wilgoć i pozwala na skuteczne osuszanie obuwia od środka. Materiał umieszczony w woreczku jest odpowiednio zabezpieczony, aby nie uległ rozsypaniu, co jest istotne szczególnie wtedy, kiedy w domu są małe dzieci.
 

Previous ArticleNext Article
zobacz https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/ zobacz