Ciekawe

Współczesne formy podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Współcześnie pracownicy dużych i średnich firm coraz częściej czują presję na podwyższanie kwalifikacji zawodowych. Jeszcze do niedawna kolejne kursy i szkolenia mogły być gwarancją wyższej pensji czy też zmiany stanowiska na bardziej odpowiedzialne. Dzisiaj dodatkowe umiejętności traktowane są jako warunek do utrzymania dotychczasowego miejsca pracy. Na szczęście istnieje wiele możliwość związanych z dokształcaniem się. Jednym z ciekawszych są platformy e-learningowe. Co warto o nich wiedzieć?

Nauka bez wychodzenia z domu

Platformy e-learningowe kierują swoją ofertę do osób związanych z konkretnymi branżami lub tez osób młodych, pragnących poznać od podstaw najpopularniejsze programy komputerowe dostępne na polskim rynku. Aby móc korzystać z platform konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik i podanie najważniejszych danych. Po udanym logowaniu możemy rozpocząć dodawanie do wirtualnego koszyka produkty, które nas interesują. W ofercie platform znajdziemy kursy związane z projektowaniem graficznym, tworzeniem prostych postaci do gier, urządzaniem wnętrz. Dużym zainteresowaniem cieszy się także kurs Autocada. Materiały wideo tworzone są w języku polskim przez doświadczonych specjalistów, co daje jeszcze większe możliwości lepszego poznania konkretnych zagadnień. Materiały wideo pogrupowane są w kolejności od podstawowych do średnio zaawansowanych. Omawiane są w nich podstawowe możliwości programów, profil użytkownika i wiele innych.

Czy to się opłaca?

Jak się okazuje, korzystanie z platform internetowych jest znacznie bardziej opłacalne niż zapisywanie się na drogie kusy czy szkolenia. Nie musimy również poświęcać czasu i pieniędzy na dojazdy do centrum szkoleniowego – wystarczy, że usiądziemy w wygodnym fotelu. Zakupione przez nas kursy zostają na stałe przypisane go naszego konta. Oznacza to, że są one do naszej dyspozycji przez cały czas.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecje https://notodo.pl/kuchnia-styl-loft https://hankasa.com.pl/waska-konsola-w-przedpokoju-jak-polaczyc-funkcjonalnosc-z-estetyka/