Turystyka

Wakacje w tropikach – jaki kierunek wybrać?

Planując nasze wakacje najczęściej musimy liczyć się przede wszystkim z możliwościami naszego portfela. Niestety, większość Polaków stać na jedne wakacje w roku, i najczęściej są to wczasy w znanych i lubianych kurortach, takich jak Złote Piaski, Makarska czy też greckie wyspy. Nie ujmując urokowi tych miejsc musimy pamiętać, że są one tłumnie odwiedzane. Jeśli szukamy spokoju i ciszy musimy nieźle nagłówkować się, aby faktycznie znaleźć odpoczynek.
Dużym zainteresowaniem w ostatnich latach cieszą się tropikalne miejscowości, takie jak Kuba, Seszele, Mauritius czy Dominikana. Wszystkie te kraje oferują szerokie zaplecze turystyczne oraz liczne atrakcje dla gości z całego świata. To, co jednak przyciąga najbardziej, to egzotyczne krajobrazy oraz wspaniała pogoda. Co robić podczas wakacji w tropikach?

Dominikana – piękna i kusząca!

Bez wątpienia jednym z najczęściej wybieranych kierunków jest Dominikana. To wspaniałe wyspiarskie państwo oferuje nam nie tylko bogate zaplecze turystyczne, ale i moc atrakcji dla osób aktywnych. W cenie wyjazdu na Dominikanę z biurem podróży znajdziemy przeloty samolotami, transfery z i na lotnisko, opiekę pilota, zakwaterowanie, wyżywienie, możliwość korzystania z hotelowych udogodnień oraz ubezpieczenie turystycznego.
Co robić podczas egzotycznych wczasów? Przede wszystkim warto korzystać ze wspaniałej pogody – Dominikana oferuje piękne słońce oraz możliwość korzystania z ciepłego morza. Krystalicznie czysta woda to nie lada gratka dla osób w każdym wieku – możemy pływać, żeglować, nurkować. Przy plażach znajdziemy liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego, jak również szkółki nurkowania – warto skorzystać z ich oferty!
Znajdując się na Dominikanie warto również skorzystać z licznych wycieczek fakultatywnych, które organizowane są już na miejscu. Są one dodatkowo płatne – musimy o tym pamiętać! Wakacje na Dominikanie kupione last minute z pewnością będą niezapomniane!

Previous ArticleNext Article
guardpr.pl https://beesafe.pl/porady/samochod-ze-szwecji/ https://beesafe.pl/porady/samochod-do-20-tys/