Dom i Wnętrze

Szare meble ogrodowe, czyli kolorystyczny fenomen

Kolorem, który obecnie stanowi bazę aranżacji wnętrzarskich, jest szarość. Odkrywamy plastyczną moc zawartą w tej pozornie monotonnej barwie. Trend ten przenika też do współczesnych ogrodów. Świadczą o tym m.in. meble ogrodowe. Tonące w szarości. Eleganckie, niepowtarzalne, designerskie, w pełni stylowe i wyróżniające się. Wyznaczające podstawę wielu nowoczesnych stylizacji zewnętrznych.

Nowoczesne aranżacje z meblami ogrodowymi w szarym kolorze

Na stronie gardenspace.pl znajdziemy wiele przykładów nowoczesnych mebli do ogrodu. Odkryjemy tutaj m.in. niezwykłe kolekcje mebli z technorattanu w szarym kolorze. Zauroczą nas pojedyncze meble jak i całe zestawy. Jeśli szara kolorystyka, to także nowatorskie aluminium i tkwiące w nim możliwości. Barwa aluminium w pewnym sensie symbolizuje awangardowe stylizacje. Dlatego też meble ogrodowe zrobione z tego materiału idealnie uzupełnią wszelkie kompozycje, których podstawą jest beton, szkło czy kamień. Szare meble ogrodowe, zwłaszcza te aluminiowe, doskonale podkreślają charakter industrialnych aranżacji ogrodowych. Świetnie też skomponują się z szarością w wydaniu naturalnym, jak naturalistyczny wodospad z kamienia naturalnego.

Niekwestionowany urok szarych mebli ogrodowych

Szare meble ogrodowe wyglądają znakomicie w każdym niemal wydaniu. Jako minimalistyczne zestawy z aluminium, których kolorystyka nie przesłania samej konstrukcji. Jako bardziej dekoracyjne komplety z technorattanu uzupełnione szarymi poduszkami ozdobnymi. Także jako drewniane meble pomalowane na jasny odcień szarości. Fenomen szarych mebli ogrodowych polega m.in. na tym, że meble te wpisują się w rozmaite konteksty. Rewelacyjnie dookreślą aranżację postmodernistyczną jak i tę w pełni naturalistyczną. Stając się często intrygującym akcentem.

Previous ArticleNext Article