Dom i Wnętrze

Sypialnia skąpana w bieli

Jaki kolor jest nieodłącznym elementem modnych kompozycji we wnętrzach? Oczywiście biel! To właśnie czysta, szlachetna barwa stała się motywem przewodnim dla designerów tworzących aranżacje wyznaczające trendy na rynku. Dlaczego to właśnie biel powinna odgrywać pierwsze skrzypce w Twojej sypialni? Sprawdź!

Spokój i harmonia

Sypialnia to miejsce, gdzie szczególnie doceniamy ciszę i spokój. To właśnie ona jest naszym intymnym centrum relaksu, któremu oddajemy się po dniu pełnym napięć i zmęczenia. Aby każda chwila spędzona w zaciszu własnej sypialni była kojącym i odprężającym doznaniem, warto otoczyć się bielą. Według psychologów, biały kolor działa wyciszająco, łagodzi stres i rozdrażnienie. Co więcej, jasne ściany i meble potęgują uczucie czystości i porządku, dlatego są one mile widzianym gościem w łazienkach i kuchniach. Nie musisz obawiać się, że kompozycja będzie prezentowała się mdło – biała barwa pięknie komponuje się z każdym innym kolorem, zarówno delikatnymi pastelami, jak i energetycznymi, żywymi tonacjami.

Stylowe meble do sypialni białe

Meble do sypialni białe wykonane są przeważnie z lekkiej płyty MDF pokrytej laminatami odpornymi na zarysowania, odkształcenia lub wilgoć. Jeśli Twoja sypialnia ma bardzo ograniczony metraż, szczególną uwagę zwróć na modele z frontami pokrytymi błyszczącym laminatem. Połączenie bieli i niemal lustrzanego połysku to sprawdzony sposób na optyczne powiększenie niewielkiego pomieszczenia! Nie musisz samodzielnie kompletować całej zabudowy. Wiele dobrych sklepów oferuje minimalistyczne, stylowe komplety współgrające z najświeższymi trendami. Modne, białe meble do sypialni znajdziesz w sklepie internetowym www.gama-sklep.com.pl.
 
 

Previous ArticleNext Article