Ciekawe

Organizacja wesela

Organizując wesele musimy liczyć się nie tylko z kosztami, ale także z trudnościami, które mogą stawiać przed nami właściciele lokalu weselnego, ekipa muzyków, obsługa. Istotne jest, aby przed uroczystością wszystko zostało dograne i dopasowane do naszych potrzeb. O czym pamiętać podczas rezerwacji sali?
Kluczowe jest ustalenie terminu oraz określenie, czy wesele jest jednodniowe czy dwudniowe. Podczas rozmów z właścicielami lokalu konieczne jest podanie liczby oczekiwanych gości, obecności dzieci. Ustalając menu weselne musimy wziąć pod uwagę, czy niektórzy z gości nie mają odmiennych preferencji spożywczych (np. wegetarianie). Z pewnością szef kuchni przygotuje coś odpowiedniego i dla nich. Ostatnim punktem jest zamówienie alkoholu, słodkości i ustalenie, z jaką częstotliwością mają być podawane posiłki i o których godzinach. Warto wspomnieć o osobnym stole dla orkiestry oraz fotografa.

Podziękowania dla gości

Po zakończonej uroczystości w dobrym tonie jest podziękować gościom weselnym. Najczęściej przeznaczone są dla nich pudełka z ciastami lub też butelka alkoholu. Zawieszki na alkohol najczęściej opatrzone są opisem kto dziękuje i datą. Zawieszki mogą być tworzone na zamówienie lub wybrane z dostępnych projektów u producenta.

Previous ArticleNext Article
am-project.org https://beesafe.pl/porady/kasowanie-punktow-karnych/ nedcd.org