Ciekawe

Ferie w Bukowinie Tatrzańskiej

Bukowina jest coraz częściej wybieranym kurortem górskim, idealnym do spędzenia ferii zimowych wraz z rodziną. Co przyciąga tu turystów? Jakie atrakcje oferuje miasto?
Bukowina to urokliwa miejscowość położona na Podhalu. Sąsiedztwo najwyższych gór w Polsce sprawia, że miejsce to posiada wspaniały klimat, odpowiedni dla dzieci, osób starszych, również tych, którzy posiadają chroniczne problemy z górnymi drogami oddechowymi. Bukowina oferuje liczne atrakcje dla osób aktywnych oraz tych, którzy podczas wypoczynku cenią cisze i spokój. Bliskość gór sprawia, że z każdego miejsca w mieście roztacza się wspaniała panorama. Niedaleko stąd również do Zakopanego – zimowej stolicy Polski.

Na narty i na spacer!

W Bukowinie dostępne są stoki narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności, odpowiednie dla maluchów, młodzieży i osób dorosłych. Obok nich funkcjonują serwisy narciarskie, wypożyczalnie oraz szkółki nauki jazdy – każdy turysta może skorzystać z lekcji pod okiem doświadczonego instruktora. Osoby ceniące spacery będą mogły spacerować gęstą siecią szlaków turystycznych wokół miasta – są one dobrze oznaczone i prowadzą przez ciekawe widokowo miejsca. Nie brak tu też dużej ilości miejsca w hotelach i pensjonatach.
Szukasz wygodnych pokoi dla siebie i swoich bliskich? Oferujemy to, co najlepsze – tani pensjonat bukowina tatrzańska.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/winiety-czechy/ https://beesafe.pl/porady/rodzaj-pojazdu-i-przeznaczenie-co-wpisac/ https://nety.pl/partnerskie/ubezpieczenie-samochodu-dla-mlodych-kierowcow-jak-obnizyc-skladke/