Ciekawe

Narzeczeńska sesja zdjęciowa

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się narzeczeńskie sesje zdjęciowe. To świetny sposób, aby uwiecznić ten szczególny czas, jakim jest narzeczeństwo. Ponadto fotografie te można później wykorzystać w powiadomieniach o ślubie, tak zwanych „Save the date” (z ang.: zarezerwuj datę). Jak sprawić aby były wyjątkowe i utkwiły w pamięci gości? Postawcie na oryginalny pomysł i ciekawą lokalizację!

Magia miejsca

Na narzeczeńską sesję zdjęciową warto wybrać miejsce, które wiąże się w jakimś stopniu z waszym związkiem: może to być miejsce pierwszego pocałunku lub zaręczyn. Jeśli mieszkacie w tym samym mieście, stwórzcie fotograficzną historię waszej znajomości, uwieczniając punkty waszych spotkań np. w parku, na przystanku autobusowym, w kawiarni. Nie ma żadnych ograniczeń, liczy się kreatywność!

Budowanie fabuły

Narzeczeńska sesja zdjęciowa różni się tym od ślubnej, że najczęściej zawiera motyw przewodni. Może to być na przykład motyw jazdy na rowerze, jako waszej „drogi do ślubu”. Istotne, aby sekwencją zdjęć utworzyć spójną całość. Często podczas sesji używa się rekwizytów, które ułatwiają stworzenie fabuły. Może to być serce, łuk ze strzałą amora czy inny, mniej oczywisty symbol miłości. Popularne są też  zabawki z dzieciństwa np. bańki mydlane, misie i balony. Symbolizują zamknięcie pewnego okresu w życiu i wejście w dorosłość.

„Save the date”

Jak przekazać informację o terminie ślubu? Sposobów jest wiele: można napisać na piasku nad morzem lub na asfalcie. Niektórzy decydują się też na nakręcenie krótkiego filmiku, w którym zapraszają na ślub i wesele. Nie silcie się jednak na zbyt wyszukane rozwiązania! Data powinna być przede wszystkim czytelna. W przeciwnym wypadku może nie zostać zauważona. A przecież najistotniejsze jest, aby wszyscy goście dotarli na ślub!
Inspiracji na sesję narzeczeńską warto poszukać na portalach ślubnych, blogach oraz stronach związanych z fotografią.
Autor: Portal ślubny – Wesele123

Previous ArticleNext Article
Metalowy stojak na papier toaletowy loft https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/ zobacz