Dom i Wnętrze

Komplet tarasowy – jakie meble wybrać?

Decydując się na stworzenie na tarasie przestrzeni wypoczynkowej przede wszystkim powinniśmy zastanowić się, jaki komplet tarasowy wybrać. Producenci proponują nam dzisiaj wiele ciekawych zestawów, które z pewnością zaskoczą nas designem i pozwolą na cieszenie się każdą chwilą blisko natury. Na co zwracać uwagę kupując komplet tarasowy?

Komplet tarasowy z technorattanu

Szukając inspiracji w sieci nie ma wątpienia, że zdecydowana większość kupujących wybiera komplet tarasowy z technorattanu. Meble technorattanowe są doskonale znane polskim konsumentom, jednak w ostatnich latach producenci zaproponowali nam meble tego typu w odświeżonej wersji. Nowoczesne meble technorattanowe zaskoczą nas lekkimi stelażami oraz trwałą plecionką technorattanową z wierzchu. Same meble zapewniają wysoki komfort i pozwalają na obcowanie z naturą kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

Komplet tarasowy nowoczesny to zazwyczaj zestaw składający się z sofy narożnej oraz kilku elementów dodatkowych: stolika kawowego, foteli. Taki komplet idealnie sprawdzi się w nowoczesnej aranżacji, pod pergolą czy zadaszeniem tarasowym. Projektanci zadbali o najmniejsze detale: meble są odpowiednio profilowane, dopasowane do potrzeb współczesnych użytkowników. Z pewnością ucieszy fakt, że nowoczesny komplet tarasowy dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych!

Klasyczny komplet tarasowy z naturalnego rattanu

Alternatywą dla nowoczesnych, syntetycznych włókien jest klasyczny rotang. Jest on pozyskiwany z upraw o zrównoważonym rozwoju – oznacza to, że jego pozyskiwanie nie zaburza środowiska naturalnego i nie dewastuje go. Współcześnie meble rattanowe tworzy się zgodnie z obowiązującymi trendami: meble te idealnie wpisują się w modę, są lekkie, osadzone na aluminiowych stelażach.

 

 

 

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/obowiazkowe-wyposazenie-samochodu/ https://beesafe.pl/porady/adac/ zobacz