Dom i Wnętrze

Wózek, który będzie towarzyszył dziecku przez lata

Szukając idealnego wózka dla naszego dziecka musimy uwzględnić wiele parametrów: wagę urządzenia, rozmiary, to, czy może być on składany. Wiele nowoczesnych wózków zaskoczy nas nie tylko swoją konstrukcją, ale i ciekawymi rozwiązaniami, ułatwiającymi codzienne spacery. Wśród rekomendowanych wózków wymienia się najczęściej lekki wózek 3w1. Dlaczego?

Wózek funkcjonalny i całoroczny

Wózki 3w1 wybierane są najczęściej przez rodziców praktycznych i ceniących funkcjonalne rozwiązania. Konstrukcja tego wózka oparta jest na składanym stelażu – stelaż wykonany jest z lekkiego i trwałego aluminium, co znacząco wpływa na niską wagę wózka. Stelaże wózków 3w1 są wyposażone w pompowane lub piankowe kółka, a profesjonalny system amortyzacji kół pozwala na zapewnienie komfortu dziecku podczas spacerów.

W pierwszych miesiącach życia dziecka na stelażu ustawiamy gondolę – ma ona służyć jako drugie łóżeczko i umożliwiać przewożenie dziecka w komfortowych warunkach. Gondole posiadają wysokie brzegi, wzmocnione dno oraz szeroką budkę uzupełnioną o przewiewną tkaninę, która pozwala na stałe wentylowanie wnętrza gondoli w czasie największych upałów. Lekki wózek 3w1 z gondolą sprawdzi się podczas długich spacerów z dzieckiem, pozwoli na zapewnienie dziecku bezpieczeństwa i komfortu.

Zamiana gondoli na siedzisko

Kiedy maluch zacznie samodzielnie siadać gondolę wymieniamy na wygodne siedzisko – element ten jest regulowany w wielu płaszczyznach (np. odchylenie oparcia, wysokość podnóżka, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa). Siedzisko może być montowane zarówno zgodnie do kierunku jazdy, jak i tyłem, co pozwala na zachowanie kontaktu wzrokowego z maluchem podczas spacerów. Wygodne hamulce, dodatkowe torby na zakupy oraz kosze sprawią, że również rodzic polubi spacery z wózkiem 3w1.

Previous ArticleNext Article
https://skarzysko24.pl/wiadomosci/aktualnosci/28306-jak-porownywarki-ubezpieczen-oc-moga-pomoc-w-znalezieniu-najlepszej-oferty.html https://wadowiceonline.pl/sponsorowane/26531-dlaczego-musimy-miec-ubezpieczenie-samochodu zobacz