Dom i Wnętrze

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem – inspiracje

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem staje się dla wielu osób ciekawą inspiracją. Wydawać by się mogło, że przewaga koloru czarnego w jednym pomieszczeniu jest surowo zakazana. W dzisiejszych czasach to jedno z najlepszych i unikalnych rozwiązań do wnętrz.

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem – eleganckie wnętrza

Nowoczesna kuchnia czarna z drewnem wielu osobom będzie kojarzyć się z wnętrzami glamour, eleganckimi, luksusowymi, gdzie idealnie można dopasować bardzo ciekawe złote lub srebrne dodatki w postaci np. lamp. Niezależnie od koloru kuchni, wszystko zawsze musi być dokładnie zaplanowane, aby dopasować odpowiednie wyposażenie do pomieszczenia. Kolor czarny może występować dosłownie wszędzie. Wybierając fronty szafek do wyboru mamy pięknie połyskujący lakier lub spokojny mat.

Gustowne wyrafinowanie

Ktoś powie, że nowoczesna kuchnia czarna z drewnem to kicz, smutek, nuda i brak ciepła. Jest wręcz przeciwnie. Kuchnia w tym kolorze z odpowiednio dobranymi drewnianymi blatami stanie się niezwykle wyrafinowanym miejscem, gdzie z całą pewnością bez najmniejszego problemu będzie można funkcjonować. Można także zdecydować się na kuchnię, gdzie kolor czarny będzie występował tylko i wyłącznie na meblach, a pomiędzy nimi będą znajdować się białe ściany dla równowagi. Czarny kolor przełamuje się także poprzez dobranie odpowiednich dodatków, jak np. stół kuchenny w kolorze jasnego drewna lub też białe blaty kuchenne. Inspiracji do czarnej kuchni można znaleźć bardzo dużo. 

 

Previous ArticleNext Article
https://huddled.com.pl/hoker-industrialny-z-oparciem-komfort-i-styl-w-jednym/ https://hankasa.com.pl/waska-konsola-w-przedpokoju-jak-polaczyc-funkcjonalnosc-z-estetyka/ https://beesafe.pl/porady/blokada-na-kolo/