Ciekawe

Jaki kostium dla pań puszystych?

Lato zbliża się wielkimi krokami – to odpowiedni czas, aby zacząć rozglądać się za dobranym do naszej sylwetki kostiumem kąpielowym. W sklepach producentów oraz bieliźniarskich znajdziemy wiele ciekawych wzorów kostiumów kąpielowych: zarówno zabudowanych, jak i dwuczęściowych. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny model powinniśmy zastanowić się, który okaże się najlepszy dla naszej sylwetki. Co brać pod uwagę?

Szerokie biodra, odstający brzuch, duże uda…

Zazwyczaj problemami, o których wspominają panie w związku ze swoją sylwetką są: odstający brzuch, duże uda i szerokie biodra. Marzeniem pań jest ich staranne ukrycie. Warto wybierać stroje kąpielowe wykonane z gładkich materiałów, bez dodatkowych ozdób czy deseni. Kolejnym krokiem może być także wybranie kostiumu inspirowanego latami 50. Stroje kąpielowe z wysokim stanem skutecznie ukryją szerokie biodra. W przypadku puszystych pań zasadne okaże się wybranie modelu o szerokich ramiączkach, aby stabilnie podtrzymywały biust.
Warto zdecydować się na kostium od cenionego producenta – dzięki temu mamy pewność, że kostium stworzono z wysokiej jakości materiału. Nie będzie on blaknąć od promieni słonecznych czy słonej, morskiej wody. Będzie też odporny na ścieranie!

Previous ArticleNext Article
yjazne-wnetrza.pl https://4-bet.com.pl/ekskluzywny-styl-industrialne-stoliki-kawowe-loft-i-meble-loftowe-do-salonu/ liotecalibre.org