Zdrowie i Uroda

Jak skutecznie walczyć z cellulitem?

Cellulit to prawdziwe utrapienie, które może skutecznie wprowadzić nas w kompleksy. Nieestetyczna „skórka pomarańczowa” najczęściej pojawia się na udach, brzuchu, pośladkach. Walka z cellulitem wydaje się być długa, a jej efekty niewystarczające. Jakie skuteczne metody polecają trenerzy i lekarze?

Zmień dietę i zacznij aktywnie spędzać czas!

Cellulit to nic innego jak zbite grudki tłuszczu. Jego obecność może być wynikiem wieloletniego zaniedbania diety i ćwiczeń, jak również być uwarunkowana genetycznie. Walka z nim jest długotrwała i wymaga podejmowania wielu wyzwań. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na naszą dietę: powinna być pozbawiona produktów tłustych i niezdrowych. Zamiast tego sięgajmy po warzywa, owoce, świeży nabiał, produkty zbożowe.

Niezwykle istotna jest aktywność fizyczna – ćwiczenia i zdrowy tryb życia znacząco przyspieszą proces walki z cellulitem. Dla wielu to jednak za mało: chcą efektów znacznie szybciej!

Jak nowoczesna technologia pomoże nam w walce z cellulitem?

Współcześnie naprzeciw osobom walczącym o piękną skórę wychodzi technologia. Producent sprzętu do odchudzaniaproponuje innowacyjne urządzenia, pozwalające na skuteczniejszą walkę z cellulitem podczas prostych ćwiczeń fizycznych. Proponują oni specjalistyczne kapsuły, które łączą klasyczne przyrządy do ćwiczeń (rowerek, bieżnia) z możliwościami jakie daje wykorzystanie podczerwieni i podciśnienia. Podczas prostych ćwiczeń w zamkniętych kapsułach możliwe jest zwiększenie efektów wysiłku fizycznego. Regularne korzystanie z tych urządzeń pozwoli na skuteczną walkę z cellulitem, modelowanie sylwetki, przyspieszenie przemiany materii, polepszenie kondycji fizycznej. Dzięki działaniu podczerwieni poprawia się krążenie krwi i limfy – to z kolei wpływa na szybsze usuwanie toksyn z naszego organizmu.

Previous ArticleNext Article
https://e-oko.com/magia-mebli-loftowych-historia-cechy-charakterystyczne-i-jak-je-wkomponowac-w-wnetrze/ ck.com.pl https://beesafe.pl/porady/czechy-samochodem/