Ciekawe

Jak ozdobić paznokcie z hybrydą?

Manicure hybrydowy od kilku lat jest nie do pokonania. Wszystkie kobiety, które cenią elegancki wygląd i wygodę stawiają na hybrydę. Malowanie paznokci lakierami hybrydowymi sprawia, że paznokcie mają jednolitą powłokę, nie matowieją i nie łuszczą się. Na dodatek manicure wystarczy wykonać raz na 2, 3 tygodnie.

Metody hybrydowe zdobienia paznokci

Manicure hybrydowe to nie tylko możliwość nałożenia i utwardzenia ulubionego koloru, ale także możliwość uzyskania dodatkowych efektów stylizacji. Metod jest bardzo wiele, należy dobierać je w zależności od okazji i umiejętności.

Osoby, które nabrały już wprawy w samodzielnym nakładaniu lakieru hybrydowego mogą zacząć eksperymentować z dodatkowymi stylizacjami. Trzeba koniecznie pamiętać, że zdobienia nakładamy zawsze po nałożeniu dwóch warstw podstawowego lakieru i po jego utwardzeniu lampą, a przed nałożeniem topu.

Do wyboru jest kilka metod zdobienia, ale zawsze należy zaczynać od najprostszej i w miarę dochodzenia do wprawy eksperymentować z trudniejszymi.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – pyłki

Do wyboru jest kilka rodzajów pyłków w różnych odcieniach i dających różne efekty. Największym powodzeniem cieszą się różnokolorowe brokaty intensywnie mieniące się pod wpływem światła, ale można zdecydować się na pyłki mieniące się kolorami tęczy lub dające efekt lustrzanego odbicia. Ich nakładanie jest takie samo.

Na utwardzone 2 warstwy lakieru nakładamy top pozbawiony warstwy dyspersyjnej (lepkiej) i ponownie utwardzamy. Top jest idealną warstwą do wcierania różnego rodzaju pyłków. Na koniec puchatym pędzelkiem usuwamy resztkę pyłu z paznokci, pokrywamy je normalnym topem i utwardzamy.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – naklejki i tasiemki

Jest to zdecydowanie metoda najprostsza, przeznaczona dla osób początkujących lub nie posiadających zdolności plastycznych. W drogerii trzeba zaopatrzyć się w zestaw naklejek z gotowymi wzorami. Niektóre naklejki są samoprzylepne, inne wymagają moczenia w wodzie. Należy postępować zgodnie z instrukcją producenta. Naklejki nakładamy na paznokcie, usuwamy wszystkie pęcherzyki powietrza, w razie potrzeby docinamy a następnie pokrywamy topem i utwardzamy pod lampą.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – pędzelek i rapidograph

To metody dla osób cierpliwych i bardzo dokładnych. Obie dają możliwość tworzenia indywidualnych ozdób na paznokciach. W zależności od zastosowanego przyboru, dodatkowo potrzebne będą specjalny lakier (gęsty) lub tusz. Na koniec top i utwardzanie.Efekty mogą być zachwycające.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-hybrydowa/.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/prawo-jazdy-na-quada/ https://nowoczesny.pl/ubezpieczenie-assistance-dlaczego-warto-miec-pomoc-na-drodze/