Dom i Wnętrze

Nowoczesne zadaszenie przyścienne na naszym tarasie

Nowoczesny taras to dzisiaj przestrzeń, która może być wykorzystywana przez nas na wiele sposobów. Kluczem do funkcjonalności są meble i dodatki, w tym również zadaszenie przyścienne. Jak zaprojektować wymarzony taras, aby miejsce to było jednym z ulubionych dla wszystkich domowników? Jakie rozwiązania wybrać, aby cieszyć się komfortem?

Zadaszenie przyścienne – ochrona przed słońcem i deszczem!

Jedną z chętniej wybieranych propozycji dotyczącą tarasów jest zadaszenie przyścienne w formie pergoli. Zadaszenie takie pozwoli nam stworzyć komfortowe miejsce wypoczynkowe, osłonięte zarówno przed silnym słońcem, jak i przed deszczem. Projektanci zadaszenia zadbali o każdy detal: materiały wybrane do konstrukcji zadaszenia są zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Sama konstrukcja jest miła dla oka i idealnie wpisze się w każdą, nawet zaaranżowaną już przestrzeń.

Jak zbudowane jest zadaszenie przyścienne? Konstrukcja składa się z aluminiowych elementów malowanych proszkowo. Dzięki temu konstrukcja zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Dodatkowo producent zagwarantował system odprowadzania wody, przez co w czasie deszczu woda usuwana jest poza obręb samego tarasu. Na szczycie zadaszenia ustawiany jest dach – w zdecydowanej większości jest on wykonywany z aluminiowych listew poruszających się wokół własnej osi. Użytkownik może sam określać ustawienie listew i to, jak wiele światła słonecznego wpada pod pergolę. Zadaszenie przyścienne w pozycji zamkniętej jest całkowicie wodoszczelny – dzięki temu ochroni nas przed niespodziewanym deszczem.

Wygodny fotel wiszący na tarasie

Chcąc zapewnić sobie komfortowy wypoczynek blisko natury warto postawić na wyjątkowe meble. W kolekcjach producentów znajdziemy fotele wiszące w kształcie kokonów – to prawdziwy hit tego lata! Wiszący fotel pozwoli nam na oderwanie się od codziennych problemów oraz na bujanie w obłokach.

 

 

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/ubezpieczenie-zdrowotne-po-ustaniu-zatrudnienia/ https://beesafe.pl/porady/rodzaj-pojazdu-i-przeznaczenie-co-wpisac/ https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/