Dom i Wnętrze

Gorące trendy wśród mebli tapicerowanych

Kanapy, krzesła i fotele tapicerowane wysuwają się na prowadzenie w modnych, salonowych aranżacjach. Wstawienie do jasnego, stonowanego pomieszczenia niebanalnego fotela w intensywnej barwie to najlepszy sposób, aby dodać charakteru codziennemu otoczeniu. Designerzy proponują w tym sezonie odważne modele, które zachwycają dopracowaną do perfekcji formą. Sprawdź, jakie fotele pokojowe powinny znaleźć się w mieszkaniu każdego trendsettera!

Twórczy chaos

Od jakiegoś czasu w kawiarniach, restauracjach oraz prywatnych wnętrzach dominuje tendencja łączenia ze sobą pozornie niepasujących do siebie elementów. Krzesła tapicerowane niebieskim, wzorzystym obiciem zestawione przy jednym stole z gładkimi fotelami to propozycja dla odważnych, artystycznych dusz, które nie boją się eksperymentować!

Wyraziste kolory

Na zakończonych niedawno targach designu w Paryżu nie sposób było nie zauważyć, jaka barwa będzie dominować w modnych aranżacjach – czerwień! Stonowany salon przełamany krwistym fotelem, amarantowymi zasłonami albo bordową kanapą nabierze niepowtarzalnego wyrazu.

Wielki powrót klasyków

Jeszcze do niedawna wydawało się, że meble, które królowały we wnętrzach w latach 90. już nigdy nie wkupią się w nasze łaski. Wielki powrót patchworku i kultowych modeli PRL-owskich foteli są najlepszym dowodem na to,  że moda kołem się toczy! Co więcej, w odświeżonej formie wracają nie tylko meble tapicerowane, ale również retro meblościanki. Być może nie zabudowujemy już meblami ścian od podłogi aż po sufit, ale chętnie wstawiamy do salonów elementy nieco podrasowanych meblościanek wyciągniętych z piwnic i strychów.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecej https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ asdpic.org