Dom i Wnętrze

Eleganckie huśtawki ogrodowe

Współczesna estetyka stawia na nieoczywiste rozwiązania przejawiające się także w umieszczaniu jednej rzeczy w kilku kontekstach. Przekraczamy więc kolejne ograniczenia. Używamy przedmiotów w nowych sytuacjach. Nadajemy im niepowtarzalne znaczenie. Kreujemy i wykorzystujemy na swój własny sposób. Nowoczesne meble ogrodowe są tego najlepszym przykładem. Chociażby huśtawki, które jednocześnie traktujemy jak fotele, ogrodowe i salonowe. Wartość przedmiotu w dużej mierze zależy od naszej kreatywności.

Huśtawka technorattanowa

Meble ogrodowe Gardenspace to przykład dobrego smaku. Potwierdza to technorattanowa huśtawka Cocoon – zawieszona na stelażu (wykonanym ze spawanej, powlekanej proszkowo stali, zapewniającej wytrzymałość oraz całkowitą odporność na rdzę).  Te huśtawkę możemy postawić na tarasie, ale jeszcze lepiej, gdy zawiesimy ją po prostu na drzewie. Kokon to także mebel, który może uatrakcyjnić nasz salon. Będzie designerskim dodatkiem, który jednocześnie sprawdzi się jako miejsce relaksu.

Huśtawka rattanowa

Z kolei miłośnicy natury w jej najczystszej postaci zwrócą uwagę na rattanową huśtawkę Nice. Jak sama nazwa wskazuje, to przedmiot uroczy, gwarantujący doznania w tym właśnie stylu. Huśtawka Nice nie tylko spełni swoją funkcję praktyczną, ale także udekoruje ogród oraz wnętrze. Będzie pomysłowym dopełnieniem na przykład stylizacji egzotycznej, rustykalnej czy romantycznej.

Zamiast klasycznego fotela

Jeśli lubimy zaskakiwać, to wybierzmy do ogrodu efektowne huśtawki, które pełnią także funkcję foteli. Dostarczą nam one przyjemności bujania się i jednocześnie wystylizują domową czy ogrodową przestrzeń. Kokony wyglądają jak przedmioty, które z powodzeniem mogłyby się znaleźć w galerii sztuki nowoczesnej, gdyż poprzez swój design nawiązują do artystycznych projektów XX wieku.

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecej zobacz wiecje guardpr.pl