Ciekawe

Gardenparty – o jakich elementach musimy pamiętać?

Przyjęcia w ogrodzie to idealna okazja do tego, aby spotkać się w gronie rodziny, przyjaciół. Zanim jednak zaprosimy gości do naszego ogrodu warto wyposażyć go w niezbędne elementy, takie jak oświetlenie, meble ogrodowe czy grill. Od czego zacząć?
Pierwszym krokiem będzie krytyczne przyjrzenie się podłożu naszego ogrodu. Zazwyczaj w miejscu gdzie stawiamy meble ogrodowe ustawiana jest kostka brukowa czy też kafle mrozoodporne. Każde rozwiązanie jest dobre i ma swoje zalety. Ze swojej strony możemy również zaproponować możliwość skorzystania z desek kompozytowych, łączących drewno, środki konserwujące i elementy plastikowe. Takie deski doskonale prezentować się będą na podestach, a dodatkowo podkreślą naturalny charakter otoczenia.

Jakie meble wybrać?

Wybór mebli ogrodowych jest kluczowy, aby mód wygodnie i komfortowo spędzać czas. Meble ogrodowe znajdziemy w sklepach budowlanych, supermarketach – tu jednak nie możemy być pewni, że sprzedawca zapewni nam długą gwarancję na te produkty. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zakupienie mebli w sklepach producentów, którzy oferują produkty najwyższej jakości.
Wśród najczęściej wybieranych modeli mebli zdecydowanie warto wymienić meble technorattanowe oraz aluminiowe. Są one tworzone z odpornych na uszkodzenia tworzyw. Technorattan to włókno syntetyczne, odporne na uszkodzenia, działanie wody, wnikanie brudu czy zarysowania. Dostępne jest w różnorodnych wersjach kolorystycznych, przez co każdy znajdzie coś dla siebie.
Meble aluminiowe odznaczają się jasną kolorystyką oraz dużą lekkością – to spore ułatwienie podczas przenoszenia czy podnoszenia mebli. Aluminium jest odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci, przez co nie pojawia się na nim rdza.
O meblach czytaj więcej na gardenspace.pl.

Previous ArticleNext Article