Ciekawe

Usuwanie cellulitu – jakie zabiegi medycyny estetycznej są polecane

Medycyna estetyczna doskonale radzi sobie z wszelkimi niedoskonałościami i defektami urody. Nie inaczej jest z cellulitem. Ta wyjątkowa przypadłość dotyka praktycznie każdą kobietę, zarówno tę szczupłą, jak również tą o nieco bardziej krągłej sylwetce. Mniej lub bardziej widoczne pod skórą nierówności, zgrubienia nie wyglądają zbyt efektownie, dlatego warto się ich jak najszybciej pozbyć. Taką możliwość daje medycyna estetyczna Wrocław przoduje w tej dziedzinie, a specjaliści z tamtejszych klinik słyną z szerokiej, fachowej wiedzy i wieloletniej praktyki. Najlepszą formą ich reklamy są opinie zadowolonych pacjentek, które dzięki ich działaniom raz na zawsze pozbyły się cellulitu.

Skuteczne metody usuwania cellulitu

Walka z cellulitem nie należy do łatwych. Nie pomagają kremy, żele i inne nowatorskie kosmetyki, które co prawda obiecują cuda, ale w rzeczywistości nie dają zbyt wiele. Masaże, wzmożona aktywność fizyczna co prawda poprawiają wygląd sylwetki, ale skórki pomarańczowej całkowicie nie redukują. Aktualnie najbardziej skuteczne w działaniu są zabiegi mezoterapii igłowej ciała i te wykonywane przy pomocy lasera. Oferuje je wyłącznie medycyna estetyczna Wrocław zaprasza na tego rodzaju zabiegi kobiety z całego kraju. Okazuje się, że usuwanie celulitu nie musi być więc trudne i czasochłonne, ale aby skutecznie się go pozbyć, należy wybrać odpowiednio skuteczną metodę, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Laserem prosto w cellulit

Usuwanie celulitu wymaga serii specjalistycznych zabiegów. Co prawda rezultaty są już widoczne gołym okiem po pierwszym razie, ale żeby raz na zawsze usunąć cellulit trzeba kilkukrotnie odwiedzić gabinet medycyny estetycznej. Specjalista tej dziedziny potrafi celnie wybrać odpowiednia metodę terapii. Do usuwania cellulitu zwykle wykorzystuje się zabieg mezoterapii igłowej ciała, który aktualnie uważany jest za najskuteczniejszą i najszybszą metodę pozbycia się skórki pomarańczowej. Lekarz może jednak zdecydować, że laserowe usuwanie cellulitu będzie lepszą metodą i tę zaproponować pacjentce.

Depilacja laserowa

W zabiegach medycyny estetycznej wykorzystuje się przeróżne, zaawansowane technologicznie urządzenia. Najpopularniejszym z nich jest laser, który znajduje szerokie zastosowanie. Depilacja laserowa w Klinika Lipoline  to zabieg powszechnie wykonywany przez specjalistów medycyny estetycznej. Pozwala on trwale pozbyć się zbędnego owłosienia na ciele, jak również na twarzy. Zabiegi laserowej depilacji są praktycznie bezbolesne, a przede wszystkim w pełni bezpieczne.

Previous ArticleNext Article