Dom i Wnętrze

Urządzamy nowoczesny taras!

Starannie zaprojektowany taras jest najpiękniejszą ozdobą bryły domu. Aby czerpać maksimum przyjemności z każdego ciepłego dnia, warto starannie zaaranżować zewnętrzną strefę. Jakie meble i dodatki wybrać na nowoczesny taras, aby stworzyć dla siebie i bliskich stylowe i piękne centrum letniej rozrywki? Sprawdź nasze propozycje!

Jakie meble wybrać na nowoczesny taras?

Poszukiwanie wyposażenia na nowoczesny taras warto zacząć od zapoznania się z ofertą mebli wykonanych z technorattanu. Dlaczego?
Wyplatane stoły, krzesła i kanapy szturmem opanowały nasze ogrody już kilka sezonów temu i nic nie wskazuje na to, aby moda na technorattan chyliła się ku końcowi! Meble z technorattanu z powodzeniem łączą w sobie dopracowaną estetykę z praktyczną funkcjonalnością. Zwarta, nieporowata struktura nie chłonie wody i zanieczyszczeń, dzięki czemu wyjątkowo łatwo utrzymać meble w nienagannej kondycji. Co ważne, wyplatane z technorattanu meble mogą spędzić na zewnątrz całą zimę – wilgoć, skrajne temperatury i promieniowanie UV nie stanowią dla nich żadnego zagrożenia. Czołowi producenci posiadają w swoich kolekcjach nie tylko standardowe komplety składające się ze stołów i krzeseł, ale również luksusowe leżanki, huśtawki i kanapy modułowe.

Praktyczne dodatki

Dopełnieniem aranżacji będą dodatki. Nowoczesny taras będzie doskonale spełniał swoją funkcję w każdą pogodę, kiedy zestaw mebli uzupełnisz o nowoczesny, duży parasol. W dobrych sklepach znajdziesz modele z ogromnymi czaszami o zaawansowanej regulacji. Przydatny może okazać się również promiennik podczerwieni – niewielkie urządzenie przypominające lampę. Promienniki generują nie tylko światło, ale również ciepło zbliżone do tego, jakie dają naturalne promienie słoneczne.

Previous ArticleNext Article
meble balkonowe metalowe zestawy mebli ogrodowych wyprzedaż zestaw mebli ogrodowych