Ciekawe

Wymarzone wesele w okolicach Warszawy

Ślub to najpiękniejszy moment w życiu każdego zakochanego. Aby odpowiednio uczcić tę wzniosłą chwilę i w gronie najbliższych świętować wstąpienie na nową drogę życia, warto zorganizować wyjątkowe przyjęcie weselne. Dzisiaj zastanowimy się, gdzie mieszkańcy Warszawy i jej okolic mogą urządzić niezapomniane wesele z klasą. Sprawdź nasze propozycje!
 

Zamiast miejskich murów, szumu i zgiełku  – natura i spokój

Wśród narzeczonych od kilku sezonów panuje moda na organizowanie wesel w naturalnej, sielskiej scenerii. Zielony krajobraz, góry albo las dodają ceremonii uroku, wprowadzają swobodną atmosferę, pozwalają zrobić piękne zdjęcia upamiętniające najważniejsze wydarzenie w życiu. Gdzie mieszkańcy Warszawy mogą szukać ustronnego, magicznego miejsca z duszą?
Doskonałą alternatywą dla sal weselnych w centrum Warszawy jest zlokalizowany nad Zalewem Zegrzyńskim Windsor Hotel.  Niespełna 40 km od stolicy – w niewielkiej miejscowości Jachranka – czeka na narzeczonych piękny hotel z pałacowymi wnętrzami rodem z najpiękniejszej bajki.
 

Co oferuje Windsor?

Hotel Windsor oferuje młodym parom aż sześć sal. Niezależnie od tego, czy planujesz huczny bal na 200 par czy chcesz celebrować swoje zaślubimy w kameralnym gronie najbliższych osób, wśród dostępnych opcji znajdziesz salę skrojoną na miarę swoich oczekiwań. Co przyciąga zakochanych do hotelu? Przede wszystkim wyśmienita, nagradzana kuchnia, kompleksowe i indywidualne podejście do każdego klienta, obsługa na najwyższym poziomie, piękne wnętrza, przystań wodna, 20 ha terenu zielonego ze ścieżkami spacerowymi oraz bezpośredni dostęp do Jeziora Zegrzyńskiego. Więcej praktycznych informacji znajdziesz na stronie windsorhotel.pl.
 
 

Previous ArticleNext Article
live url i-dump.org yjazne-wnetrza.pl