Zdrowie i Uroda

Seksowne przebieranki w sypialni

Nuda w sypialni to nic fajnego, wiedzą o tym wszyscy. Ale nie wszyscy mają pomysł na to, jak z nią zerwać.

Seksowne przebieranki

Wchodzenie w rolę i podszyte erotyzmem przebieranki to rewelacyjny sposób na przełamanie nudy i wprowadzenie odrobiny świeżego powietrza do sypialni.

Pielęgniarka, stewardessa a może policjantka?

Nie ma chyba fantazji, o której nie pomyśleliby producenci seksownych fatałaszków. Żeby wymienić tylko kilka, mamy stroje erotyczne w wersji pomocnej pielęgniarki, ostrej policjantki i kuszącej diablicy. Jeśli boisz się, że stroje są zbyt wyzywające, możesz przestać. Duża część z nich naprawdę sporo zakrywa, bawiąc się raczej samą ideą odgrywania ról niż ostentacyjnym negliżem. Ale oczywiście ludzie są różni i rzeczywiście może się okazać, że nawet te mniej odważne stroje erotyczne okażą dla ciebie zbyt wyzywające. Jeśli rzeczywiście tak jest, mamy dla ciebie jedną radę – nie warto się do niczego zmuszać. Jeżeli masz się czuć niekomfortowo, zacznij od czegoś mniej odważnego, chociażby seksownej bielizny z pasem do pończoch. Całkiem prawdopodobne, że pomoże cię się przełamać i z biegiem czasu odważysz się na coś bardziej wyzywającego, ale nawet jeśli tak się nie stanie, nie powinnaś się tym specjalnie przejmować. Stroje erotyczne po prostu nie są dla wszystkich.

Dopracuj szczegóły

Przebranie to nie wszystko. Jeśli już kupisz strój erotyczny, warto zadbać i o spokój, i odpowiednią atmosferę, żeby w pełni docenić jego niezaprzeczalne walory. Pamiętaj, że pośpiech jest zawsze złym doradcą, czasem lepiej poczekać dłużej, ale za to dopracować wszystkie elementy swojej fantazji.

Previous ArticleNext Article
dayloans10doqd.com owiesci.com.pl ralesartists.org