Ciekawe

Platformy e-learningowe – nowoczesna forma podnoszenia kwalifikacji zawodowych

W Polsce znane są doskonale placówki kształcenia ustawicznego, przeznaczone dla osób dorosłych. Ich zadaniem jest rozszerzanie kwalifikacji, możliwość przebranżowienia się uczestników konkretnych kursów, jak również możliwość zdobycia istotnych zezwoleń na wykonywanie konkretnych zawodów.
Obecnie szkoły dla dorosłych są jednak zastępowane przez znacznie nowocześniejsze rozwiązania – są nimi platformy e-learningowe, których zadaniem jest płatne udostępnianie materiałów wideo. Materiały dotyczą najczęściej programów graficznych, programów do obróbki zdjęć i wielu innych. Są one posegregowane tematycznie, przez co znacznie łatwiej można znaleźć interesujący nas materiał. Drugim ważnym aspektem jest fakt, że zakupione materiały są przypisywane na stałe do naszego konta użytkownika – nie musimy oglądać ich w określonym terminie (np. dwóch tygodni). Topowe platformy umożliwiają także ściągnięcie zakupionych materiałów na komputer prywatny.
Z pewnością ten rodzaj nauki jest znacznie wygodniejszy niż zapisywanie się do szkół dla dorosłych – nie musimy tracić czasu na dojazdy, a nauka odbywa się w komfortowych warunkach, z wysokości domowego, ulubionego fotela.
Jednym z najczęściej kupowanych kursów są materiały dotyczące oprogramowania 3ds Max. Dzięki nim możliwe jest tworzenie wizualizacji pomieszczeń, tworzenie przedmiotów, renderowanie i wiele innych.

Kursy 3ds Max – co warto o nich wiedzieć?

Kurs 3ds Max przygotowany przez CGWISDOM to szeroka oferta materiałów wideo, obejmujących takie zagadnienia jak podstawy wykorzystania programu, wizualizacje, wykonanie wizualizacji wnętrz, tworzenia materiałów V-Ray, modelowanie. Kursy prowadzone są w języku polskim, co z pewnością jest olbrzymią zaletą. Ważne jest również to, że kursy obejmują zarówno zagadnienia podstawowe (interfejs użytkownika, podstawowe komendy, możliwości), jak również bardziej skomplikowane operacje (tworzenie pomieszczeń na podstawie rysunków DWG, wykonywanie renderów) i wiele innych.
Z pewnością olbrzymią zaletą kursów jest łatwy i przystępny język – lektorzy w kolejnych krokach tłumaczą wnikliwie zmiany zachodzące w omawianych projektach i rozwiewają wątpliwości dotyczące wykorzystywanych narzędzi czy funkcji.
Na platformach znajdziemy również inne, interesujące materiały. Warto zastanowić się nad taką formą doszkalania i korzystać z niej w celu podnoszenia kwalifikacji, umiejętności, w przypadku zmiany pracy, etc.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-rejestracja-samochodu/ Wąska dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft ptacjawnetrz.pl