Turystyka

Piękny ośrodek wypoczynkowy na Mazurach

Mazury to prawdziwy, istny cud natury i na pewno nikt nie będzie temu zaprzeczał. Nie ma w tym żadnego hasła reklamowego, bowiem w krainie mazurskich jezior można się naprawdę zakochać. To właśnie dlatego, w tym regionie nie brakuje znakomicie przygotowanej bazy noclegowej – w większych oraz mniejszych miejscowościach.

Dla kochających spokój i ciszę

Jedno z takich miejsc, gdzie można znaleźć bardzo wygodne i komfortowe noclegi, znajduje się w miejscowości Węgorzewo, zaledwie 2,5 km od centrum tego miasta. Oto ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem o nazwie Róża Wiatrów. Dokładnie można znaleźć go na stromym brzegu jeziora Święcajty. Jest to odnoga od jeziora Mamry. Kto tu przyjedzie, na pewno nie będzie chciał stąd wyjechać. A jak już wyjedzie, to zrobi wszystko, aby tu wrócić – o dowolnej porze roku. Hotel znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, gdzie po prostu można cieszyć się piękną okolicą.

Wygodne pokoje do wynajęcia

Budynek jest stosunkowo nowy, bowiem powstał w 2020 roku. Na gości czekają pokoje 2, 3, 4, 5 i 6 osobowe, na dwóch kondygnacjach. Jest więc to idealne rozwiązanie dla osób samotnych, dla par, dla rodzin, a nawet dla grup przyjaciół. W tym jakże przyjaznym ośrodku każdy znajdzie dla siebie miejsce. Tym bardziej, że w pokojach nie zabraknie wygód hotelowych. Warte zaznaczenia jest to, że wszystkie pokoje mają prywatną łazienkę, gdzie można znaleźć prysznice. Niektóre z pokoi wyposażone są dodatkowo w aneks kuchenny – jakby ktoś chciał samodzielnie się stołować. Część pokoi została wyposażona w tarasy lub balkony.

Nie tylko wygodne pokoje…

…ale również wiele atrakcji czeka na gości, na terenie ośrodka. Może na samym początku warto wspomnieć o saunie. O korzyściach, jakie wynikają z takiego pobytu, nie trzeba przypominać. Warto więc zapisać się do sauny fińskiej.

Dlaczego do Róży Wiatrów warto przyjechać z dziećmi? Ponieważ znajduje się tu świetnie wyposażony plac zabaw dla pociech w różnym wieku. Rodzice mogą być pewni tego, że żadne dziecko nie będzie potrzebowało dodatkowej zachęty, aby z niego korzystać.

Sami dorośli mogą wykorzystać strefę outdoorową, która została przygotowana specjalnie dla nich. Nie można pomijać również boiska do siatkówki, które posiada dodatkowe oświetlenie. Dzięki temu będzie można pomyśleć o aktywności, również w porze wieczornej. Na terenie placówki hotelowej znaleźć można także szereg innych atrakcji, jakie uprzyjemniać będą pobyt w tym miejscu. Nie ma się więc co zastanawiać, tylko warto rezerwować miejsce. 

 

Previous ArticleNext Article
https://spottedlublin.pl/oc-czy-ac-roznice-miedzy-podstawowymi-rodzajami-ubezpieczen-samochodowych/ https://beesafe.pl/porady/samochod-bez-prawa-jazdy/ zobacz