Technologia

Nowoczesne usługi oferowane przez polską firmę

Patrząc na firmę 10Clouds można być mile zaskoczonym. W całości jest to polskie przedsiębiorstwo, jakie zostało założone w roku 2009. Dwóch doktorantów – Michał Kłujszo i Maciej Cielecki od podstaw budowali coś, co można dzisiaj nazwać informatycznym imperium. Tym bardziej, że współpracowały z nimi takie marki, jak Omise, Unibright czy Smart Billions.

Dla każdej firmy

Dzisiaj to gigant, który ma swoje oddziały nie tylko w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych. Ich zyski wciąż rosną. Szacuje się, że osiągają oni ponad 15 milionów złotych przychodów ze sprzedaży, w ciągu jednego roku. Ta liczba na pewno będzie rosnąć. W szczególności, że wciąż zgłaszają się do nich kolejne firmy, nastawione na wspólne realizowane owocnych projektów na skalę światową. 

Usługi firmy 10Clouds

Zaczynali od samego dna, aby móc wznieść się na wyżyny branży informatycznej. W chwili obecnej można zamówić u nich takie usługi, jak:

  • projektowanie i tworzenie stron internetowych od podstaw,
  • projektowanie aplikacji mobilnych, webowych, desktopowych na komputery oraz na inne urządzenia,
  • tworzenie specjalnych platform do inwestowania, opartych na technologii blockchain.

Wszystko to opisane jest w skrócie, ale jest tego zdecydowanie więcej. Wystarczy bowiem spojrzeć na Trust Stamp Case Study, czy też na inne, specjalnie wykonane aplikacje, jakie w całości opierają się na dokonaniach współczesnej technologii. 10Clouds nie zwalnia, wciąż to dopasowując swoją ofertę usługową do potrzeb współczesnych klientów, jacy wciąż się do nich zgłaszają.

Produkty wykonane na specjalne zamówienia klientów

W 2018 roku mówiło się o tym, że firma zrealizowała ponad 100 projektów. Ile jest ich obecnie? Nie ma już sensu tego liczyć, ponieważ podane dane mogłyby przyprawić o zawrót głowy. Można za to wymienić kilka flagowych produktów, jakie zostały pozytywnie ocenione przez inwestorów, a także późniejszych użytkowników: Trust Stamp, Aleph Zero, Datacapt, Coinquista, itd. Tych projektów jest zdecydowanie więcej, a niektóre mogą być nawet utrzymywane w tajemnicy – jeżeli życzył sobie tego sam inwestor. 

Będzie tego zdecydowanie więcej. 10Clouds to już nie tylko Polska, ale globalna gospodarka internetowa, która będzie rozwijać się w szybkim tempie. Już zresztą zostało to zauważone, a kolejne projekty, jakie były przez nich realizowane, szeroko były omawiane przez wiele światowych gazet, w tym chociażby w TechCrunch, The Economist, The New York Times. 10Clouds sprawił, że o Polsce i jej dokonaniach na nowo zrobiło się głośno.

 

Previous ArticleNext Article