Dom i Wnętrze

Wybieramy wyposażenie ogrodu

Chcąc stworzyć blisko domu wymarzoną strefę wypoczynkową przede wszystkim musimy wybrać odpowiednie wyposażenie ogrodu. Producenci oferują nam dzisiaj bardzo szeroki wybór: meble technorattanowe, rattanowe, meble modułowe. Które z nich okażą się strzałem w dziesiątkę? Na co powinniśmy zwracać największą uwagę podczas kupna?

Trwałe wyposażenie ogrodu

Jakie powinno być idealne wyposażenie ogrodu? Z pewnością trwałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne, zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nowoczesne meble ogrodowe zaskoczą nas pod tym względem – producenci i projektanci wykorzystali wysokiej klasy materiały, aby móc zaproponować meble najwyższej jakości. Doskonałym przykładem jest wyposażenie ogrodu jakim są meble technorattanowe: technorattan to materiał o wysokiej odporności na uszkodzenia, a jego nieporowata struktura nie chłonie brudu czy wilgoci. Meble technorattanowe czyścić będziemy bez trudu!

W kolekcjach technorattanowych znajdziemy wszystko co niezbędne do stworzenia wyjątkowego ogrodu: sofy narożne, wygodne fotele i krzesła, niewielkie stoliki kawowe, stoły ogrodowe, leżanki, wiszące fotele w kształcie kokonów. Meble technorattanowe możemy dodatkowo uzupełnić o miękkie koce, pledy czy poduszki.

Chroń wyposażenie ogrodu

Chcąc zachować wyposażenie ogrodu w jak najlepszej formie na długie lata warto pomyśleć o pokrowcach ogrodowych. Nowoczesne pokrowce dedykowane są dla konkretnych mebli i skutecznie chronią je przed osiadaniem kurzu czy promieniowaniem UV. Pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych o gęstym splocie, które pozwalają na swobodną wymianę powietrza, przez co na powierzchni mebla nie kondensuje się wilgoć. Pokrowce uzupełnione są o niewielkie ściągacze, które pozwalają na lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla.

 

 

Previous ArticleNext Article