Dom i Wnętrze

Taras w stylu rustykalnym – zaproś naturę do ogrodu!

 

Taras w stylu rustykalnym nigdy nie wyjdzie z mody. Naturalne, bujne ogrody pięknie się prezentują i pozwalają domownikom i gościom obcować z naturą. Jak urządzić taras nawiązujący do estetyki sielskiej wsi? Sprawdź nasze rady!

Czym charakteryzuje się taras w stylu rustykalnym?

Taras w stylu rustykalnym przesiąknięty jest naturalnością. Próżno szukać tutaj symetrycznych, dopieszczonych układów, spójności kolorystycznej, wszechobecnego minimalizmu… Wręcz przeciwnie – klimat ogrodów inspirowanych wiejskim krajobrazem kształtuje sama Matka Natura. Zrezygnuj z równo przyciętych żywopłotów i regularnych rabat na rzecz krzewów i kwiatów rosnących swoim rytmem. W sielskim ogrodzie pięknie będą prezentować się wszystkie gatunki pnące wdzierające się na kamienne ścieżki i fasadę domów. Ukwiecona łąka usiana astrami, makami, malwami, słonecznikami, nagietkami i chabrami będzie najpiękniejszą dekoracją posesji. Za domem warto znaleźć miejsce na warzywnik, w którym będziesz uprawiać ekologiczne warzywa. Kropką nad „i” będą dekoracyjne elementy małej architektury, na przykład drewniane altanki i pergole, ozdobny płot z drewna, oczka wodne.

Meble rattanowe Vimine dopełnieniem kompozycji

Nieodłącznym elementem aranżacji każdej zewnętrznej strefy są meble zapewniające optymalne warunki do wypoczynku. Na tarasie w stylu rustykalnym pięknie będą prezentować się meble rattanowe Vimine. Krzesła, stoliki, kanapy i fotele proponowane przez uznanego producenta wyplatane są ręcznie z rattanu pozyskiwanego z ekologicznych, indonezyjskich plantacji. Lekkie meble o naturalnym, surowym wykończeniu stworzą z tętniącą życiem zielenią wyjątkowo zgrany duet!

 

 

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/przeglad-auta-z-gazem/ https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ https://beesafe.pl/porady/podatek-od-sprzedazy-samochodu/