Dom i Wnętrze

Jaki dach na taras wybrać, aby cieszyć się latem?

Taras zaaranżowany z pomysłem stanie się przestrzenią, z której chętnie korzystać będą wszyscy domownicy. Poprzez odpowiednie meble i dach na taras wykreujemy miejsce, które może nam służyć jako strefa zabaw dla dzieci, przestrzeń do spotkań w gronie rodziny czy miejsce idealne do podawania posiłków. Jakie elementy wyposażenia wybrać?

Nowoczesne meble ogrodowe i dodatki

Podstawą w tarasowej strefie wypoczynkowej jest zawsze komplet wypoczynkowe. Dzisiaj u producentów znajdziemy interesujące zestawy wykonane z technorattanu, rotangu, materiałów syntetycznych. Odznaczają się one nie tylko wspaniałym designem, ale również świetnymi parametrami technicznymi. Meble możemy uzupełnić poprzez poduszki i pledy.

Dach na taras – jaki model pergoli wybrać?

Szukając intersujących rozwiązań, które podniosą nasz komfort podczas wypoczynku na świeżym powietrzu warto wybrać dach na taras. Dachy w formie pergoli to niezwykle popularny element, który widoczny jest coraz częściej w polskiej przestrzeni wypoczynkowej. Dach na taras umieszczony jest na aluminiowej konstrukcji malowanej proszkowo. Konstrukcja zabezpieczona jest przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych czy tez wilgocią. Na szczycie pergoli znajduje się dach – w zależności od wybranego przez nas modelu może być on wykonany z aluminiowych elementów ruchomych czy też z tkaniny poliestrowej pokrytej poliuretanem. Bez względu na model dachy pergoli zabezpieczone są przed silnym promieniowaniem słonecznym czy też wilgocią. Dachy mogą być regulowane – użytkownik sam decyduje o tym, jak wiele światła wpada na taras. Dach na taras to świetne rozwiązanie, kiedy cenimy odpoczynek blisko natury – ten element pozwoli nam w pełni korzystać z lata i ze wspaniałej pogody wokół nas.

Previous ArticleNext Article