Ciekawe

Jak wybrać stojaki na ulotki?

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Przygotowanie ciekawych materiałów promocyjnych to połowa sukcesu, jednak trzeba je jeszcze odpowiednio wyeksponować. Niedbale rzucone na blacie recepcji nie zainteresują potencjalnego klienta. Stojaki na ulotki to najlepszy sposób, aby wyprodukowane broszury prezentowały się odpowiednio. Ważne jest, aby zainwestować w solidne i trwałe produkty, które będą odznaczać się eleganckim designem. Dzięki temu posłużą one niezawodnie przez długie lata.

Po pierwsze jakość

Warto mieć świadomość, że nie każdy stojak prezentuje się dobrze. Niestabilny i niechlujnie wykonany z pewnością nie spełni swojej funkcji. Stojaki na ulotki dostępne są w różnych wielkościach. Wszystko zależy od tego, ile materiałów promocyjnych jest do wyeksponowania. Kieszonki są przygotowane zarówno na bardzo małe formaty, jak i duże. Należy pamiętać, aby ich wielkość była dostosowana do rozmiaru broszury. Mało profesjonalnie wygląda wizytówka włożona do kieszeni A5. Liczy się każdy szczegół, więc trzeba zwrócić na to uwagę. Starania z pewnością zostaną docenione przez odbiorców.

Stałe i składane

Stojaki dzielą się na te ze stałą konstrukcją oraz składaną. Pierwszy rodzaj sprawdza się w siedzibie firmy.Taki stojak może być zamontowany np. na recepcji lub w poczekalni. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Stojaki składane to znakomita opcja na różnego typu wyjazdy np. targi branżowe, czy też eventy firmowe. Jest to wizytówka działalności, więc lepiej zainwestować kilkanaście złotych więcej w produkt wysokiej jakości.

Ile kosztuje stojak na ulotki?

Cena zależy głównie od konkretnego producenta, a także modelu. Za standardowy stojak na ulotki A6 należy zapłacić około 10-15 zł. Im większy format, tym wyższa cena. Koszt stojaków bardziej złożonych również jest większy. Dla przykładu za stojak z trzema kieszeniami na ulotki o formacie A6 należy zapłacić około 25-30 zł.
Oczywiście wysoki stojak mocowany do podłoża to całkiem spory wydatek. Finalna kwota zależy od tego, jak bardzo jest on rozbudowany i ile kieszonek posiada. Model z sześcioma kieszeniami na broszury A4 (pionowymi i poziomymi) to wydatek rzędu 400-500 zł.
Należy jednak pamiętać, że są to produkty, których nie kupuje się często. Wybierając wytrzymałe i porządni wykonane stojaki można liczyć na to, że posłużą niezawodnie przez kilka lat. Zwiększają one skuteczność akcji promocyjnych, a także wpływają na renomę przedsiębiorstwa. Jest to inwestycja, która zwróci się bardzo szybko.

Previous ArticleNext Article
zobacz zobacz https://dowiedz-sie.com.pl/przemyslowa-rewolucja-we-wnetrzach-sekrety-stylu-loftowego/