Ciekawe

Jak bardziej kobieco się ubierać

Sporo kobiet chciałoby wprowadzić więcej elementów kobiecych do swojej garderoby. W jaki sposób to zrobić oraz na tym skupić się podczas zakupów? Poniżej krótki poradnik dla tych pań, które chciałyby zrezygnować już z zakładania spodni, albo które preferują styl sportowy, a przy tym wszystkim chcą być też bardziej kobiece.

Styl sportowy w wydaniu bardziej kobiecym

Tak naprawdę styl sportowy może być stylem kobiecym, trzeba tylko wyszukiwać odpowiednie spódnice albo sukienki, które z jednej strony nawiązują do stylu sportowego, ale z drugiej strony ładnie podkreślają sylwetkę i zaznaczają jej atuty. Na szczęście w sklepach nie brakuje teraz na przykład spódnic oraz sukienek wykonanych z tak zwanej tkaniny dresowe, albo bawełnianych, które są miłe w dotyku i absolutnie nie krępują ruchów, jednocześnie podkreślają sylwetkę. Najważniejsze jest jednak to, że takie spódnice oraz sukienki można zakładać do obuwia sportowego. A zatem miłośniczki tak zwanych adidasów nie muszą rezygnować z tego typu butów. Taki styl sportowy można jeszcze podkreślić ciekawa torebką o sportowym charakterze, która jednak jest wykonana ze skóry, oraz bardzo dyskretną biżuterię.

Spódnice dla pań chcących zrezygnować ze spodni

Ze spodni raczej nie da się zrezygnować tak w ogóle, można jednak sprawić sobie takie modele spódnic, które będą równie wygodne. Świetnym przykładem są tutaj na przykład spódnice dżinsów, który mogą być po prostu bardziej kobiecym odpowiednikiem jeansów. Na co dzień bardzo wygodne są też długie spódnice w stylu boho, które mogą być alternatywą dla przewiewnych spodni wykonanych z lnu albo bawełny. Poza tym zawsze warto pamiętać też o krótkich bawełnianych spódniczkach z tkaniny dresowe, które również są bardzo wygodne i absolutnie nie krępują ruchów. Jeżeli zatem dla jakieś kobiety wymówką dla częstego zakładanie spodni jest po prostu wygoda, dobrą wiadomością będzie ta, że na rynku jest sporo bardzo wygodnych modeli spódnic. Miłośniczki spodni nie muszą od razu przerzucać się na bardzo dopasowane spódnice ołówkowe, które są najczęściej uszyte z tkanin garniturowych, która powiedzmy sobie szczerze z wygodą mają mało wspólnego. Niech tego typu spódnica będą po prostu strojem na wyjątkowo eleganckie i ważne okazje.

Artykuł przygotowany we współpracy z firmą Salko – producentem odzieży damskiej

Previous ArticleNext Article
zobacz wiecej https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ https://holard.net/eleganckie-i-nowoczesne-kwietniki-do-salonu-zielona-przestrzen-w-miejskim-stylu/