Ciekawe

Hotel Lord – dla bardzo wymagających gości

Wszyscy kojarzymy opowieść o księżniczce, której przyszło spać na ziarnku grochu i było jej z tego powodu bardzo niewygodnie. I rzeczywiście, niektórzy są naprawdę wyjątkowo wymagający co do noclegu, potrzebując stosownego komfortu, żeby dobrze się wyspać. Nie trzeba mieć wcale szlacheckiego czy królewskiego pochodzenia, żeby w ten sposób reagować. Dlatego wszyscy, którzy są bardzo wymagający co do hotelu, w jakim przyjdzie im spać na wyjeździe (czy to służbowym, czy też turystycznym, prywatnym) mogą się śmiało zgłosić do czterogwiazdkowego Hotelu Lord, który ulokowany jest w Warszawie, blisko lotnisk Okęcie. Dlaczego warto? Bo tam nawet wspomniana księżniczka świetnie by spała!
 

Oferta noclegowa

Hotel cieszy się dużą popularnością, ponieważ nie tylko znakomicie się prezentuje, ale również zapewnia odpowiedni komfort odpoczynku. W hotelu dostępne są następuje typy pokoi:
– 17 wspaniałych pokoi 1-osobowych SUPERIOR
– 50 ekskluzywnych pokoi 2-osobowych SUPERIOR TWIN (z 2 osobnymi łóżkami)
– 20 idealnych pokoi 2-osobowych dla par SUPERIOR QUEEN (z 1 łóżkiem podwójnym)
– 3 naprawdę luksusowe Apartamenty DELUXE (które składają się z sypialni i pokoju dziennego).
 

Hotel blisko lotniska Okęcie

Wspomniany Hotel Lord to hotel blisko lotniska Okęcie. Chcąc zapoznać się z konkretami, warto zajrzeć na stronę hotellord.pl. W hotelu nie tylko jest gdzie spać, ale i co robić – jeśli ktoś przybył na nieco dłużej, albo jego lot się z jakiegoś powodu opóźni i musi poczekać, może skorzystać na przykład z oferty SPA, decydując się na pobyt w saunie, w gabinecie odnowy biologicznej, potańczyć na parkiecie, albo zagrać w bilard. Jest co robić! Wszystko zaś umieszczone zostało w luksusowych przestrzeniach, które podbiją każde serce i trafią w każdy gust!

Previous ArticleNext Article