Dom i Wnętrze

Eleganckie meble ogrodowe – kanapa idealna na lato

Ciepłe, letnie dni warto spędzać blisko słońca i natury. Posiadając nawet niewielki ogród, warto zaaranżować miejsce wypoczynkowe blisko domu. Pomogą w tym odpowiednie meble ogrodowe – kanapa, fotele, stolik kawowy. Możliwości jest wiele – warto przyjrzeć się dostępnym kolekcjom z bliska!

Technorattanowe meble ogrodowe – kanapa narożna

Wśród wielu możliwości na zaaranżowanie ogrodu, meble technorattanowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. To idealne do aranżacji meble ogrodowe – kanapa to jedna z wieli propozycji, którą znaleźć można w rozbudowanych kolekcjach. Narożne kanapy technorattanowe mogą stanowić samodzielne meble, ale też być uzupełnione o wygodne fotele czy nowoczesne fotele wiszące w kształcie kokonów. Niski stolik ustawiony przy sofie sprawi, że możliwe będzie podejmowanie gości i bliskich kawą i deserami blisko natury – to idealny sposób na spędzenie letniego popołudnia. Warto zwrócić uwagę na to, jak skonstruowane są takie meble ogrodowe – kanapa technorattanowa posiada lekki, aluminiowy stelaż malowany proszkowo, zabezpieczony przed działaniem wilgoci. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa, odporna na kurz, promieniowanie UV.

Rattanowe meble ogrodowe – kanapa o wyjątkowej urodzie!

Chcąc zaaranżować ogród w sposób wyjątkowy, warto postawić na rattanowe meble ogrodowe – kanapa wykonana z pnączy rattanowych z pewnością przyciągnie wzrok i stanie się elementem, który zmieni estetykę otoczenia. Kanapa rattanowa wykonana została z materiałów pozyskiwanych w etyczny sposób. Oznacza to, że produkcja mebli rattanowych nie wpływa na degradację środowiska naturalnego. Sofa z rattanu świetnie sprawdzi się w aranżacjach prowansalskich, klasycznych. Warto pamiętać, że meble rattanowe wymagają odpowiedniej ochrony podczas zimy. Konieczne jest ich przechowywanie w suchym, ale przewiewnym miejscu, z dala od wilgoci.

 

 

 

 

Previous ArticleNext Article