Dom i Wnętrze

Ogrzewacz ogrodowy – przedłużamy lato!

Kto z nas nie kocha delektować się długimi wieczorami na tarasie? Niestety, kiedy lato przemija, wieczory stają się coraz chłodniejsze. Zimny wiatr i spadająca temperatura nie muszą zamykać Cię w czterech ścianach. Prostym sposobem na okiełznanie pogody jest wyposażenie tarasu w ogrzewacz ogrodowy. Jak działa urządzenie? Sprawdź!

Nowoczesny ogrzewacz ogrodowy – przytulny i ciepły salon

Ustawiając na tarasie, w altanie albo bezpośrednio na trawniku za domem ogrzewacz ogrodowy, stworzysz przytulny kącik relaksu, który będzie dostępny dla domowników przez cały rok. Ogrzewacz, czyli promiennik, to urządzenie wytwarzające przyjemne ciepło ogrzewające powietrze i przedmioty (na przykład meble ogrodowe) znajdujące się w jego zasięgu. Producenci innowacyjnego sprzętu oferują modele elektryczne i gazowe. Największą popularnością cieszą się gazowe promienniki w kształcie parasoli grzewczych. Dlaczego?

Wygoda, bezpieczeństwo i estetyka

Gazowe promienniki, w odróżnieniu od modeli elektrycznych, nie muszą być podłączone do sieci, co zwiększa możliwość ich wykorzystania. Bezprzewodowy sprzęt możesz postawić w dowolnym miejscu i przenosić go, jeśli zajdzie taka potrzeba. Promienniki gazowe są wydajne, przyjazne środowisku i tanie w eksploatacji. Wyposażone w ekologiczne palniki zapewniają maksymalną efektywność grzewczą przy minimalnym spalaniu. Butla ukryta jest w metalowej, eleganckiej obudowie, więc nie zakłóca estetyki ogrodu. Kiedy gaz się skończy, wystarczy wymienić butlę.

W sklepach znajdziesz modele o zróżnicowanej mocy, a więc również zasięgu działania. Niektóre promienniki są w stanie ogrzać powietrze w promieniu nawet 5 metrów. Urządzenia nie wytarzają dymu ani iskier.

Previous ArticleNext Article
zobacz zobacz zobacz