Dom i Wnętrze

Urządzamy pokój dla dorastającej córki

Dla każdej dorastającej dziewczyny własny pokój jest niezwykle ważnym miejscem. Podczas urządzania nowego pokoju dla córki, która przestała być małą dziewczynką i nie chce dłużej otaczać się różowymi dodatkami i dziecięcymi meblami, bardzo ważne jest znalezienie złotego środka między estetyką a funkcjonalnością. Jak zaaranżować idealny pokój młodzieżowy dla wymagającej dziewczyny? Sprawdź!

Kolorystyka

Nastolatki bardzo dużą wagę przywiązują do mody. W pokoju młodej dziewczyny, która pragnie stworzyć dla siebie uroczy, stylowy kąt, idealnie sprawdzą się jasne kolory – biel, szarość i beże. Jedną ze ścian warto wyeksponować białą cegłą klinkierową, betonowymi płytami albo czerwoną cegłą w industrialnym stylu.
Inspiracji, które pomogą Ci stworzyć ciekawą aranżację zgodną z obowiązującymi trendami warto szukać w internecie, między innymi na stronie gama-sklep.com.pl. W sklepie internetowym znajdziesz nie tylko stylowe meble, ale również praktyczne porady, dzięki którym urządzanie pokoju będzie świetną zabawą i kreatywnym procesem.

Jakie meble młodzieżowe?

Wybór młodzieżowych kolekcji w sklepach jest obecnie bardzo szeroki. Naszą uwagę przykuły meble młodzieżowe Wójcik. Kolekcje proponowane przez cenionego producenta wyróżniają się modnym wzornictwem i solidnym wykonaniem. Każda linia składa się z wielu komponentów, dzięki czemu możesz funkcjonalnie urządzić przestrzeń, wydzielając strefę do nauki, odpoczynku i rozrywki oraz część sypialnianą.
Całości dopełnią jasne panele podłogowe i dodatki – futrzana narzuta na łóżku, poduszki współgrające  z głównym motywem kolorystycznym, wyrazista lampa i dywan oraz lampki typu cotton ballas przywieszone przy oknie.

Previous ArticleNext Article
atn.org ptionua.com sittotheleft.org