Dom i Wnętrze

Dodatkowe siedziska w mieszkaniu – co wybrać?

W mieszkaniach blokowych najczęstszym problemem jest brak dodatkowego miejsca na przechowywanie przedmiotów. Niestety, najczęściej odbija się to na przychodzących gościach, który czasami nie mają gdzie usiąść! Organizując przyjęcie warto zastanowić się, jak wygodnie posadzić przybyłych. Jakie opcje mamy do wyboru?

Siedziska, pufki, rozkładane krzesła

Najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest stosowanie rozkładanych krzeseł – obecnie w sklepach meblowych znajdziemy modele skonstruowany w taki sposób, aby po złożeniu mieściły się one we wnękę za drzwiami czy pomiędzy meblami. Z pewnością pozwoli to na wykorzystanie tej nietypowej przestrzeni.
Innym pomysłem jest stosowanie pufek – w sklepach znajdziemy pufy okrągłe, pufy XXL, pufy otwierane z dodatkową przestrzenią wewnątrz. Szczególnie te ostatnie są interesujące, gdyż w ich wnętrzu możemy przechowywać drobne przedmioty, np. kable, ładowarki.
Pufki są zazwyczaj tapicerowane miękkimi tkaninami, przez co goście z pewnością poczują się wygodnie i komfortowo.
Jakie rozwiązania są najmodniejsze i lansowane w katalogach wnętrzarskich? Zdecydowanie to fotele i pufki w stylu lat 60. i 70. Takie dodatki dodają wnętrzom oryginalnego charakteru.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Previous ArticleNext Article
Stolik pomocniczy na laptopa Sejf do kampera przyczepy na wymiar https://beesafe.pl/porady/kasowanie-punktow-karnych/