Ciekawe

Betfan kod promocyjny

 

Rynek bukmacherski w Polsce rośnie z roku na rok. Jeszcze niedawno na rodzimym podwórku działało zaledwie kilka legalnych firm, dzisiaj takich firm jest już kilkanaście, a już chcą pojawiać się kolejne. Co je przyciąga do Polski? Przede wszystkim ogromny rynek graczy, którzy są pasjonatami sportu. Dodatkowo bukmacherzy wiedzą, jak świadomymi graczami są już Polacy – to wszystko zachęca zagraniczne firmy do otwierania swoich filii w naszym kraju.

Duży rynek graczy nie oznacza jednak od razu ogromnej rzeczy klientów. Każdy nowy bukmacher musi wyróżnić się na tle bardzo silnej konkurencji, co nie zawsze jest zadaniem prostym. W tym celu, działy marketingu bukmacherów uwijają się w poszukiwaniu sposobów na przyciągnięcie typerów – między innymi przez angaż do działań reklamowych znanych z telewizji twarzy oraz rozdawanie kodów promocyjnych. Tak zrobiła właśnie marka BETFAN, której ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski, były strongman, a obecnie zawodnik KSW.

Kod Promocyjny

Sam Betfan to jeden z młodszych bukmacherów na polskim rynku. Firma oferuje możliwość zawierania zakładów przez stronę internetową oraz wygodną aplikację mobilną. To drugie rozwiązanie jest szczególnie ciekawe dla osób, które lubią zakłady na żywo, ponieważ mogą reagować szybko, nawet jeśli nie mają komputera w pobliżu.

Betfan od samego początku pozycjonuje się na rynku jako marka dynamiczna, z poczuciem humoru i silna na której można wykorzystaj betfan kod promocyjny. Jej propozycja wyróżnia się szeroką ofertą na zakłady związane z showbiznesem, kulturą oraz życiem gwiazd. Co ciekawe, każdy gracz korzystający z oferty Betfan może zaproponować własne zakłady – umożliwia to opcja Custom Bet. Nie jest to powszechna praktyka wśród znanych bukmacherów, dlatego cieszy się sporym uznaniem wśród graczy.

Ambasadorem bukmachera Betfan jest Mariusz Pudzianowski wraz ze swoim koniem wyścigowym, któremu nadano imię Betfan. To nie codzienne połącznie ambasadorów, które zdobyło sporą sympatię wśród fanów marki i całego rynku bukmacherskiego w Polsce.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/najtansze-nowe-samochody/ ck.com.pl aszkubis.pl