Dom i Wnętrze

Wielofunkcyjne łóżko w sypialni

Poszukując odpowiedniego łóżka do naszej sypialni szukamy jednocześnie produktów wielofunkcyjnych. Pozwolą one nie tylko na spokojny sen, ale i na przechowywanie pościeli czy też przechowywanie dedykowanych pojemników pod łóżkiem.
W przypadku mieszkań w blokach łóżko często pełni w ciągu dnia rolę mebla wypoczynkowego. Poszukując takiego rozwiązania warto celować w kanapy oraz sofy, również te z elementami dostawami (pufki). Łóżka mogą również być tworzone na zamówienie – wtedy samodzielnie możemy określić, jakie dodatkowe parametry ma posiadać mebel.

Łóżko z podnoszonym stelażem – wygoda przede wszystkim!

Okazuje się, że łóżko z podnoszonym stelażem może być dostępne w wielu opcjach. Najbardziej rozpowszechnionym jest oczywiście metalowy stelaż podnoszony na listwach. Listwy te zapewniają zatrzymanie konstrukcji w pozycji otwartej, tj. stelaż uniesiony i dający możliwość dostania się do  komory łóżka. Stelaże mogą być jednak otwierane również równolegle do powierzchni łóżka, jak i otwierane poprzecznie. Nowoczesne rozwiązania zapewniają sterowanie elektryczne stelażem. W tym ostatnim przypadku łóżko posiada przy stelażu siłowniki, które mają za zadanie podnosić część stelażu na konkretne żądanie użytkownika.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Previous ArticleNext Article
-spu.org opolskaubezpieczenia.pl Wąska dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft